Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mennyire normális, ha egy...

Mennyire normális, ha egy lány retteg a focidrukkerektől?

Figyelt kérdés
Ha felbukkan egy focidrukker, vagy annak tűnő ember, mindig menekülhetnékje támad, és szorosan odabújik az emberhez. A főváros két legharciasabb "ellenséges" focicsapata közül az egyiknek a "hazájában" lakik egyébként.

2017. nov. 22. 21:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
De miért nem írod ki, hogy te vagy az? Miért kell E/3-ban leírni?
2017. nov. 22. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Mert én egy 21 éves srác vagyok, akit hidegen hagynak a focidrukkerek. -.-"
2017. nov. 22. 21:44
 3/11 anonim ***** válasza:
26%
Én nem félek tőlük, bár tudom, a társadalom igazi csőcselékei. Nem vitték semmire az életben, ezzel akarnak kitűnni.
2017. nov. 22. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
34%

Semennyire nem normális.

Ha a te csajod, lesz még vele problémád, mert nem 100-as.

Vagy csak "különlegesnek" akar látszani.

2017. nov. 22. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
#4: hajaj! :-) De legalább egy plusz alkalom a dédelgetésre. Win-win situation ;-)
2017. nov. 22. 21:51
 6/11 anonim ***** válasza:

#5


:D

2017. nov. 22. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
hát igen, épp akartam írni, hogy azért olyan félős, hogy hősiesen megvédd!
2017. nov. 22. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Aranyos. :)

Ha nem zavarná, hogy ex-focidrukker vagyok, szívesen megismerném. :)

2017. nov. 22. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nyilván egy bizonyos fok fölött beteges, de sztem az, hogyha vkivel van, hozzábújik (nem pedig mondjuk pánikrohamot kap tőle), az még normális is lehet. Olyan környéken lakom, ahol láttam már rengeteg focidrukkert, és nem a legjobb környék, és igen, egy részétől félek is. Kaptam már meg, hogy ugye a Fradinak szurkolok, mert ha nem, akkor megkéselnek. Vagy anyámat kispolskistul felemelte 4 2ajtósszekrény méretű focidrukker, és poénból elvitték őt egy másik sarokra. Hogy arról ne beszéljünk, hogy meccs után ezeknek hány százaléka full részeg és beszívott, és azokból mennyien tudnak részegen tűrhetően viselkedni... Utaztam már úgy metrón, hogy UTE-drukkerek mentek haza, aztán nekiálltak a metrót verni belülről. Ez azért nekem elég félelmetes, főleg ha épp egyedül vagyok.
2017. nov. 23. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Talán elkelene neki magyarázni hogy, miért marat még fent ha nem lenne szerencse játék foci semm lenne.De az elég durva hogy, felnöt emberek fociznak és nekem ezt komolyan kéne vennem amikor a világ tele van érdekeseb dolgokal.Gyerekeknél még aranyos de felnüteknél röhejes a sok kocsmai fogadásbol már mindegyik gazdak és kocsmában okoskodnak.Meg a divat is betört a foci iparba meg focista feleségek röhejes az egész.Senkit nem érdekelnek csak valamivel tisztára kel mosni a pénzt meg adozni sem kell.
2017. nov. 23. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!