Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Normális, hogy félek ettől?...

Normális, hogy félek ettől? (14/L)

Figyelt kérdés

Anyum abból él meg, hogy férfiakat hív fel a szobájába -Ezzel kapcsolatban kiírtam már egy kérdést-... A lényeg, hogy ezek a férfiak ilyen 25-30 év körüliek, én meg egy fiatal lány vagyok és oké, nem vagyok egy túl érett csaj, de olvastam valahol, hogy vannak olyan férfiak, akiknek bejön ez a kislányos alkat, és emiatt én nagyon félek, hogy benyit valamelyikőjük pl. fürdés közben, vagy amikor épp átöltözök.

Szerintetek ez normális?



2017. szept. 23. 11:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
69%
Teljesen normalis, es nem is ok nelkul felsz tole. Prostihoz nem a normalis emberek jarnak.
2017. szept. 23. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
60%
melyik volt ez a másik kérdés? tudnád linkelni? köszi :)
2017. szept. 23. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez csak egy kitaláció, de ha mégse, akkor milyen anya viszi haza a kuncsaftjait a gyereke szeme láttára? Nyilván vannak ilyenek, de ez már az igénytelenség csúcsa. Legalább ő menne házhoz, vagy bérelnének egy szobát vagy valamit. Azért is gondolom hogy kamu a kérdés, mert szerintem 99%ban ez így működik..csak te máshogy képzeled. Én is voltam már így prostival, nincs ebben semmi rossz..nem tudom miért nézi le az egyik válaszoló az ilyen embereket. van aki inkább a pénzével fizet a szexért mint a szabadságával
2017. szept. 23. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Esküszöm nem kitaláció! És nem a szemem előtt hozza őket, hanem pl. van amikor korábban végzek a suliban és előfordul, hogy még épp csinálják. Meg anyámnak van egy rendszeres vendége, aki néha ott alszik nálunk és tőle félek, mert egyszer már benyitott.

Amúgy köszönöm a válaszokat!

#2, Mingyárt elküldöm.

2017. szept. 23. 12:04
 5/12 A kérdező kommentje:

https://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__szulo-gy..


Itt szidtam anyámat, de rájöttem, hogy hülyeség volt...

2017. szept. 23. 12:15
 6/12 anonim ***** válasza:
21%

Nem leszek népszerű de akkor is leírom.

egyedülálló férfi vagyok, saját egzisztenciával, amit en magam értem el. És nincs az az isten, hogy a mai lányokkal én összebútorozzak, vagy a laza, nyitott kapcsolaton túl bármi komolyabb is legyen.

Lehet azért, mert én vagyok peches a párválasztásban, de mindig sikerült kifogni az ilyen érdek nőciket.

Mivel férfi vagyok, nekem is vannak "szükségleteim", és erre tökéletesek az ilyen lányok, nők... Nem is gondolnád, hogy az egyetemista csajok pár ezer forintért mit meg nem adnak....

És tudják ők is, hogy jó bizniszt csinálnak, és ebben nem akadályozza 1-2 nőt az sem, higy ferjes, vagy párkapcsolatban él.

Szóval lehet itt prostizni, meg qrvázni, de légy vele tisztában, hogy a mai nők legnagyobb része bizony benne van...

És kedves kérdező gondolom abból a pénzből jó élni, amit anyu összekufircol. Légy kemény és mond azt, higy semmi nem kell, ami abból a pénzből van, amit a ferfiak hagynak itt.

2017. szept. 23. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

6. Te nem igazan erted mi a baja a kiscsajnak igaz? Urits bele valamelyik egyetemista qrvadba, mert a kangorcstol nem tudod ertelmezni a kerdest.


Kerdezo, mondd meg anyudnak, hogy mikepp erzel ezzel kapcsolatosan. Ha kicsit is torodobb anyukad, mint ami itt lejon, akkor talal masik megoldast. Nem gaz a hivatasa, de ne hordja haza a gyerekenek ezeket.

2017. szept. 23. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
kerdezo hany eves az anyukad?? es hol laktok?
2017. szept. 23. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
28%

7# talán Te az vagy, akit meg bottal sem piszkálnak meg, mert még a qrvák is lepasszolnak, vagy még qrvaként sem mennek hozzád az emberek, ezért itt éled ki arctalanul magad.

Nem számít, én ma is beleürítek valakibe, Te meg zsörtölődj tovább itt egyedül a gyk-n 😂

2017. szept. 23. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Sajnalom ha megsertettelek, nem volt szandekos, de mivel csoppet eltertel a tematol, gondoltam visszaterellek ahhoz.

Azzal nem szamoltam, hogy te vagy a magyarorszagi prostitualtak erdekvedelmi szervezetenek a feje es ennyire melyen erint a sorsuk.


Ertekelem, hogy a szexualis eletem miatt aggodsz, de meg kell nyugtassalak, nem olyan borzalmas mint hiszed. Szerintem nem muszaj fizetni erte, ha az ember egy bizonyos szint folott van, de valoszinu errol nem sok fogalmad lehet. Fel a fejjel, tovabbi szep napot!

2017. szept. 23. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!