Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy lehet az, hogy a mostani...

Hogy lehet az, hogy a mostani 9-edikesek ilyen beképzeltek?

Figyelt kérdés
Simán beszólogatnak a végzősöknek is, én 9-be ki se mertem menni a folyosóra az első hetekbe...

2017. nov. 23. 19:24
 1/5 anonim ***** válasza:
75%
Nincs semmi értékrendjük, nincsenek megnevelve. Ezt a generációt már úgy nevelték, hogy leültették a tv/PS4 elé, addig sincs gond a gyerekkel
2017. nov. 23. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
80%

Régen is ez volt, jó 10 éve mikor középiskolába jártam mindig jöttek ez a "nyolcadikbamivoltunkakirályokasuliban" gyerekek akik bekerülnek középsuliba és azt hitték ott is majd ők a császárok...

Emlékszem egyik évben az egyik ilyen cigarettával ment az épület mellett és rászóltam hogy itt nem cigizünk a suliban. Erre visszaszólt. Nem is kellett több repült 2 füles neki aztán másnaptól mindig előre köszönt.

2017. nov. 23. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
64%

én is 2007-ben voltam 9.es, és én például nem láttam ilyen drasztikusnak ezt a problémát. voltak persze akkor is, de manapság ez sokkal durvább. volt néhány osztálytársam, de azok általában azért voltak olyan nagypofájúak, mert olyan családból jöttek.


ma meg már szinte az az átlagos, hogy mindegyik ilyen.

én az elsővel értek egyet. ez az a generáció, amelyiket a szülők már nagyban leszarják. ha nem is otthon a tv előtt nevelkednek, akkor hozzájukvágnak minden hétvégén egy 5-10ezrest, csak ne legyenek otthon.

elkezdenek hisztizni valami miatt, legyen az okostelefon vagy ilyesmi, és inkább azt is hozzájukvágják.


ezáltal mind azt gondolja, hogy bármit megtehetnek, mert mindenki a csicskájuk, ha esetleg valami rosszat csinálnak, akkor is majd jön fater és elsímítja a dolgokat stb.


találkoztam már nemrég én is olyan 14 éves csajjal, aki elkezdett engem szidni a barátnőivel, természetesen csak online. az a vita abbamaradt, de amikor élőben megláttam, odamentem és kérdőre vontam. egyből nem volt akkora pofája, a barátnői is kussoltak. még aznap az anyja felhívott, hogy milyen jogon fenyegetem én a lányát, még egy ilyen, és megy a feljelentés. :D

én pedig elmondtam neki, hogy előbb nézzen utána a dolgoknak.

2017. nov. 23. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
51%

Minden 9-est ismersz?:D

Mert ez így oltári nagy általánosítás.

2017. nov. 23. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Természetesen nem minden 9edikes ilyen... De a legtöbbjük nagyon pofátlan. Az öltözködésükről nem is beszélve. Ha nem az iskolában találkoznék velük, esküszöm utcalánynak nézném őket..
2017. nov. 24. 12:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!