Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Megtennétek anyukátokért?

Megtennétek anyukátokért?

Figyelt kérdés
Anyukátok rákos lenne, és előbb-utóbb kemoterápia, hajhullás. És ti levágnátok tarkopaszra a fejeteket?
2017. nov. 24. 17:24
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Nem gyógyulna meg tőle.
2017. nov. 24. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Tudom. De ha szerette a haját, meg ugye az elvesztett haj is minden nap emlékezteti a beteget, hogy beteg, meg a haj része a szépségnek.
2017. nov. 24. 17:30
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem szomorúbb lenne, hogy nem "gyönyörködhet" a lánya hajában sem...
2017. nov. 24. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
És? Ha neki szar, legyen nekem is? Ettől az én anyám csak még szomorúbb lenne.
2017. nov. 24. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem, ez nem segítene rajta sajnos.

Esetleg a kislányomért például, ha el lehetne intétzni, hogy neki készítsenek parókát belőle, de akkor sem kopaszra azért, csak rövidre.

Kopaszra nem nyírakoznék senki és semmi kedvéért.

2017. nov. 24. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem, önzőség lenne tőle. Bár, igazán ő tudja. Én magamból indulok ki, én nem kérnék ilyet, sőt, ideges is lennék, ha a gyerekem levágatná a haját. A majmok utánoznak, attól nekem nem lenne jobb, csak a gyerekemnek rosszabb, hogy megnézik, mert megkérdezni nem kérdeznék.
2017. nov. 24. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Anyám se várná el meg nem is menne vele sokra mivel rövid hajam van (fiú vagyok), ha zavarná hogy kihullott a haja akkor vennék neki egy parókát az se rosszabb mint az én hajam és nem is egy megfizethetetlen dolog, persze nyilván a kérdés lényege az hogy hajlandó lennék e ekkora áldozatot hozni érte, persze nem nagy ár de ha van alternatíva akkor nem adnám neki a hajam.
2017. nov. 24. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Tőlem idegen az effajta szolidaritás. De elfogadom és megértem hogy egyesek ettől jobban érzik magukat. Anyám nem várná el tőlem, sőt, voltam már kopasz (tinédzserként kipróbáltam) és nagyon nem volt oda érte, teljesen feldúlt lett lelkileg. Szóval kiváltképp nem volna jó ötlet.
2017. nov. 24. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy jót tennék vele azzal, ha még rám nézve is állandóan a betegsége jutna az eszébe.
2017. nov. 24. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!