Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ezert szanalmas lennek? Mi...

Ezert szanalmas lennek? Mi egyaltalan a velemenyetek?

Figyelt kérdés
Mindig szerettem jol oltozni, de van a fosulin egy csaj, aki hihetetlen. Folyton megbamul, hogy mi van rajtam, folyton azt nezi, hogy mit eszek, mit nassolok... nem ez a legnagyobb mozgatoerem, nem vagyok amugy se onbizalom hianyos, de elvezem azt, hogy jol oltozok es latom mas arcan, hogy irigykednek picit. Furan hangzik, nem vagyok dicsekvo, mert tenyleg soha semmivel nem dicsekszem,inkabb a tettek embere vagyok, mig ez a csaj pl dicsekszik, de amivel eldicsekszik, az olyan mintha nem is lenne neki.
2017. nov. 25. 17:27
 1/8 anonim ***** válasza:

Miért lennél szánalmas?

Mert öltözködsz x módon, és ez miatt mások megbámulnak?

Nem inkább ők a szánalmasak, ha irigykednek?

2017. nov. 25. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Biztos, hogy fősuli vagy, nem pedig egy túlkoros alsó tagozatos?
2017. nov. 25. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Milyen a bolcsesz szak?
2017. nov. 25. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Milyen szak ez, ahol raertek ilyenekre? :D
2017. nov. 25. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Az a véleményem, hogy sajnos szánalmas vagy.

És nem azért mert valami általad jónak tartott cuccot húzol fel, hanem mert azon a szinten vagy, hogy erről képes voltál kérdést kiírni.

2017. nov. 25. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
én szerintem oda mennék hozzá pont amikor nagyon bámul.elo venném a leg kedvesebb arcomat és egy nagyon széles mosolyal rá kerdeznék(Pld. Szia, észre vettem hogy figyelsz, seíthetek valamiben?) :D kíváncsi lennék mit válaszol...aztán ha valamit beszól akkor ja, en is beszolnák neki tovabbra is a nagyon kedves arcommal :D nehogymár én érezzem magam szarul mert valaki folyamatosan bámul...
2017. nov. 25. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

nézni szabad..


még azonos az áfája a napfényével és a levegőével..

2017. nov. 25. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én metálos vagyok.

Elgondolkoztam azon, bámultak-e meg valaha az eltérő öltözékem miatt, aztán rájöttem, hogy leszarom.

De nem amiatt vagy szánalmas, hogy te nem szarod le, hanem amiatt, hogy az utolsó mondatodat negyedik nekifutásra se értettem meg, pedig nem vagyok egy hülyegyerek.

2017. nov. 26. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!