Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Segítettek depressziós a...

Segítettek depressziós a barátnőm (többi lent)?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Kérlek szépen segítsetek! A barátnőm nagyon ugy néz ki hogy depressziós... Nincs életedve romlott a tanulmányi eredménye mindig szomorú és vagdossa is magát... Folyamatosan valami depressziós oldallal beszélget és nem mond nekünk semmit.... A szülei elvaltak.... Nagyon aggódom... Kit keressek ilyenkor? Még általános iskolások vagyunk! Kérlek segítsetek!
2017. nov. 26. 22:30
 1/5 Unikornispata ***** válasza:
12%
Keressetek meg egy rákos embert,ő majd rávilágít arra,hogy nem attól szar az élete,ha két ember,akit szeret,nem él együtt-hanem az olyan helyzetek,hogy nem tudni,hogy ez-e az utolsó napja...
2017. nov. 26. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ilyenkor iskolapszichológussal, osztályfőnökkel vagy a lány szüleivel kell beszélni, persze ha nem miattuk depressziós. A saját szüleiddel is beszélhetsz, és tőlük is kérhetsz segítséget.
2017. nov. 26. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
+ vannak gyerekeknek való lelkisegély-vonalak, ott is talán tudnak mondani valami értelmeset, hogy kihez fordulj.
2017. nov. 26. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Pszichológus segíthet.

Részetekről pedig nagyon fontos, hogy ne hagyjátok magára, ne bántsátok ne közösítsétek ki.


Velem anno ezt tették az osztálytársaim, barátaim, csak mert nem volt kedvem beszélgetni, faképnél hagytak, én meg meg akartam magam ölni.

2017. nov. 27. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

-.- dehogy segít az agyturkász...


Kell/enek neki olyan ember/ek, akik ott vannak mellette, kisírhatja magát, kibeszéli magából a fájdalmat s programokat kell vele csinálni, hogy feldobjátok a kedvét. Cukrászda, kirándulás ha olyan, buli, pizzázás stb.


Nekem is elváltak a szüleim, anyám talált pasit ott is elvált, most megint van valakije...

Apám is talált nőt...

Édes tesóm mellett lett 3 plusz.

22éves koromig költözgetés, barátkoznom kb felesleges volt.

Ovikat, sulikat váltogattam...

S még mesélhetnék.


Amíg csak 1x költözik s láthatja szüleit még ha külön is, örüljön nekik. Barátokról nem is beszélve.


Kellemetlen s szívszorító, ha szereti a szüleit, de meg kell érteni őket is akármilyen "önző" dolog valahol részükről. Külön lesznek, de ugyan úgy épek s egészségesek s a kapcsolat bajai megszünnek.


Inkább ez, minthogy elveszítené őket az ember (pl baleset) - volt rá példa ismimnél. :/

2017. nov. 27. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!