Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Depressziós tünetek? Valaki...

Depressziós tünetek? Valaki járt már így?

Figyelt kérdés

Utóbbi időben a tünetek: teljes álmatlanság, gyógyszerrel sem megy igazán, folyamatos, fel-feltörő sírás, nulla jövőkép, lehangoltság.


Két egyetemet végzek egy huzamban. Az egyik jól megy nagyon, most kezdtem (szeptember), a másikat mindjárt befejezném, de most vettem fel egy hülye tárgyat negyedszerre, így ha nem sikerül, elbocsátanak. A többi tárgyam már kb kész van, úgy értve, alig van már hátra maradt tárgyam, kreditem.


Ez a negyedszeri felvétel nagyon rám telepszik, gondolom, ez akasztott ki. Otthon voltam most pár napot, Anyám (nem vele élek, koleszos vagyok) látta, hogy egész héten tanultam folyamatosan, rossz kedvem volt, nem aludtam, stb. Ma telefonon beszéltünk, és máris hogy: mi bajod? miért nem bírod összeszedni magad? inkább hagyd is ott mindkettőt...


Ilyeneket mondott. Hát ez nagyon nem segít. Aggódom, folyamatosan fáj a fejem, csődtömegnek érzem magam. Ezelőtt szilárd jövőképem volt, tudtam, mit akarok, haladtam fele, most ebben a félévben ez tönkrement. Legjobb lenne... Nem is írom le már, milyen gondolatok vannak bennem.


Valaki tapasztalt hasonlót? Hogy jött ki belőle? :(



2017. máj. 25. 19:49
 1/2 anonim ***** válasza:

Megtudod ezt beszélni valakivel? Egy jó baráttal vagy szakemberrel? Mert az a legjobb megoldás. Őszintén mond ezt el valakinek aki ott van melletted. Szerintem már ez is segített, hogy ide leírhattad, de ez csak egy kis tűzoltás.

Próbálj meg nem rástresszeli arra a vizsgára. Ha 2 iskolát is csinálsz akkor okos vagy! Ha már a végéi eljutottál akkor ez is sikerülni fog.

2017. máj. 25. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Menj be a tanulmányi osztályra és kérdezd meg mit ajánlanak, de ha egy időre átkéreted magad fizetősre akkor akárhányszor felveheted a tárgyat, aztán ha sikerült visszakéredzkedsz államira. Illetve csinálhatod azt h az egyiket passziváltatod amíg a másikat el nem végzed.


Amúgy az ingyenes járóbeteg ellátást ajánlom, mellette kipróbálhatod a valerianát(macskagyökér) is. Vagy citromfű tea.

2017. máj. 25. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!