Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért ennyire közömbös valaki?

Miért ennyire közömbös valaki?

Figyelt kérdés
Kétkezi munkát végzek, kezem gipszbe került, főnök másnap hív, hogy be kellene mennem a kollégámat helyettesíteni. Egyáltalán nem érdekli, hogy munkaképtelen vagyok. 3 éve, amit ott ledolgoztam ez az első alkalom, hogy ki vagyok írva, szóval még csak nem is lehet azt mondani, hogy sokszor megesik ez. Ennyire nincs egyesekben együttérzés? Ha csak egy kis nátha lenne, akkor még talán meg is fontolom, hogy bemegyek, de így? Keresek másik munkát és ide vissza se nézek, ez nem probléma... csak egy kicsit meglepődtem, hogy egyesekből tényleg kihalt az emberi viselkedés. Vagy csak én gondolnám rosszul? Bocsánat, de ezt ki kellet írnom magamból...Köszönöm, ha elolvastad.

2017. nov. 27. 14:12
 1/3 anonim ***** válasza:
60%
Prófécia teljesedik, hogy az utolsó napokban az emberek önmagukat szeretők lesznek...Persze vannak még jóérzésű emberek, de azt látod a napi hírekből, hogy mennyi rosszat tesznek, szexkereskedelem, szervkereskedelem, gyilkosság, csalás és még sorolhatnánk tovább. Ez azt jelzi, hogy véget ér ez a világ és egy új veszi kezdetét.
2017. nov. 27. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Úgy látszik a főnöködből, nem csak az emberi viselkedés, de az értelem is kiveszett. Mégis, mit gondol, hogyan fogsz begipszelt kézzel, kétkezi munkát, rendesen elvégezni?
2017. nov. 27. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Fogalmam sincs, hogy mi járt ilyenkor a fejében. Én csak néztem, hogy hát ezt most komolyan gondolja? Értem én, hogy nincs ember, de éppen a gipszelt kezűt kell behívni? Még a végén valami balesetet okozok és a nyakamat is eltöröm.
2017. nov. 27. 18:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!