Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Jobban esik, ha valaki ideges...

Jobban esik, ha valaki ideges rám, mintha közömbös lenne, ez tök normális? Veletek is így van?

Figyelt kérdés

Komolyan, kicsit mintha felülülés lenne..


Van valami ilyen mondás, hogy ha nincsen utálód, akkor valamit nem jól csinálsz


bár ez konkrétan nem igaz rám annyira, mert én a mostani, helyzetben nem cselekedtem különösképpen túl jól


de, akkor is, mintha a stressz, hogy leszarnak csökkenne, és ez növeli az önbizalmamat



2015. jún. 6. 00:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez azért normális, mert csak abból nem tudsz érzelmet kiváltani, aki számára közömbös vagy. A hirtelen idegesség más.
2015. jún. 6. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Normális.


A szürke egerek nem váltanak ki reakciót senkiből.


Mondás? Egy jut eszembe: A negatív reklám is reklám.

2015. jún. 6. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem jól nem esik,ez tény,de a közömbösség minden féle emberi kapcsolat halála...
2015. jún. 6. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Fura, én pont ellenkezőleg vagyok vele. Jobban örülök, ha le se tojják, hogy ki vagyok vagy mit csinálok, mintha direkt kötözködnek, veszekednek velem ok nélkül is.

Az előző válaszolónak: az nem igaz, hogy a szürke egerek nem váltanak ki reakciót senkiből, mert én is szürke egér vagyok, és mégis van egy rakás utálóm és mindig is volt. Érdekes módon ezek mindig olyan emberek, akikkel én nem is állok közvetlen kapcsolatban, soha nem beszéltem velük egy árva szót sem. De ha mégis valahogy kapcsolatba kerülök velük, akkor kapásból már az első naptól bunkók meg leordítják a fejem, pedig a nevemet sem tudják jóformán. Hát én ettől tudok stresszelni, de nagyon! Ennél már jobb, ha levegőnek néz, én is ezt teszem vele, és megvan a béke!

2015. jún. 6. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
szerintem a szürke kisegeret nem utálják, egyszerűen csak kerülik, nem tekintik embernek..de az utálat túl erős érzés ahhoz, hogy közvetítsék feléje, ugyanis leszarják őt
2015. jún. 6. 04:11
 6/6 anonim ***** válasza:

4-es.

Ismerősre,barátra gondoltam,nem vadidegen emberekre.

Az idegenek kit érdekelnek?

Mindenki azt gondol,amit akar.

Viszont a közömbösség egy ismerőstől,baráttól már nem valami szerencsés...

3-mas voltam.

2015. jún. 6. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!