Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van valami amibek tudom...

Van valami amibek tudom gyengiteni a szörzetem? 17/F

Figyelt kérdés
A labamon es a combomon nagyon nagy a szőr és elegge csunya.Engem ez mar regen idegesit de nem nagyon torodtem vele viszont most mar eleg rosszul erzem magam a boromben foleg mikor tesi ora van es rovidnadragban kell jarkalni vagy nyaron ugye.Masik ok hogy szerintem a lanyoknak se igen jon be az aki igy nez ki.Van valami amivel kisebbe tudom tenni a szorzetem? Levorotvalni es gyantazni nem fogom mert ha csupasz le a labam az mar eleg gaz ez utan es nevetseges leszek.Olyat akarok hogy ne legyen ilyen nagy hanem kisebb legyen es kevesbe feltuno

2017. nov. 27. 22:39
 1/3 anonim ***** válasza:

Gyengíteni nem nagyon lehet úgy, hogy közben nem szőrteleníted le. Ha néha legyantáztatnád vagy legyantáznád akkor utána gyengébben nő vissza.


De amúgy miért lenne gáz legyantázva? Én évek óta szőrtelenítem a lában is full csupaszra, és eddig csak jó visszajelzéseket kaptam. :) Nyáron a kánikulában kimondottan hasznos ha szőrtelen, és jól is néz ki rövidgatyában. Sokkal jobban mutat, mintha szőrös lenne, mint eredetileg. Ma már ez egyáltalán nem ciki fiúknak sem, sőt egyre inkább elvárás lesz a szőrtelen láb is. :)

2017. nov. 27. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Trimmelni lehet elektromos testszőrzet borotvával.
2017. nov. 28. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nyesd le ollóval vagy nullás géppel
2017. nov. 28. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!