Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti mivel szoktatok ilyenkor...

Ti mivel szoktatok ilyenkor "visszavágni"? Vagy mit csináltok ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés

Az van, hogy van egy gyerek, aki nagyon utál, de nem is beszélgettünk és teljesen oktalanul van ez már rég óta. Az elején nem érdekelt, szó nélkül hagytam, amikor szembe jött és a barátainak mutogatott rám és összesúgtak előttem, de ma telt be a pohár! Ültem a buszon, ahol még el sem tudtam menni és egy négyesbe ültek le 3an (köztük ez a gyerek is) és ő pont szembe volt velem. Zenét hallgattam, de mivel a periférikus látásommal láttam, hogy rám mutogat és a másik 2 gyerek meg megfordul és bámul nagyon elegem lett! Aztán amikor indultam, hogy leszálljak még volt bőr a képén a szemembe nézni. Lehet, hogy csak én reagálom túl, de engem nagyon idegesítenek az ilyen emberek, akik ennyire tiszteletlenek, mert szerintem ha valakit az orra előtt beszélnek ki (ráadásul nem először) az az és még hangosan is mondja, hogy én is halljam.

De mielőtt még elkezdenétek írni az olyanokat, hogy biztos nem csináltam valami olyat, ami miatt utálhatna, nem, nem csináltam. Se ismerőseivel, se vele, szóval ez teljesen ki van zárva.

Szerintetek hogyan kéne kezelnem ezt a helyzetet? Nagyon nem vagyok ebben tapasztalt :s vagy egyáltalán le fog rólam szállni vagy tanuljak meg visszavágni? De attól szerintem csak rontanék a helyzeten ><

Valaki légyszi segítsen, mert már kezd elegem lenni :c


2017. nov. 28. 17:01
 1/1 anonim ***** válasza:

Velem ugyan még nem volt ilyen, de én ilyenkor valószínűleg odamennék megkérdezni, hogy mi az anyja valaga nem tetszik és van-e valami gondja.


Valószínűleg olyan komplexusos idióta lehet, aki gyengébbnek lát magánál és úgy akar menőnek látszani a falkája előtt, hogy téged kezd ki. Állj ki magadért, különben nem fog leszállni rólad!

2017. nov. 28. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!