Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nem hagy békén egy idős...

Nem hagy békén egy idős ember. Szerintetek mi a célja? 18/L

Figyelt kérdés
10.-es korom óta hajnali busszal járok suliba. Egyrészt, hogy a barátommal találkozzak, másrészt ezen kivül a többi busz tömve van amik azután jönnek.( Másik városban van a sulim) Na van egy buszmegálló ahol minden egyes reggel felszállok, meg még rajtam kivül 10-en.(ismerem őket, bnőm anyukája stb.) Néha néha ott egy idős ember. Olyan 60 év körüli lehet. Folyton bámul. Aztán 10.es koromba megkérdezte tőlem, hogy hova járok suliba hányadikos vagyok és stb. 11. Es koromban megint párszor eljátszotta ezt. Erre ma megint. Egymás mellett állunk a buszon erre megkérdezi, hogy hányadikos vagyok meg miből érettségizek meg megvannak-e a tételek.(most vagyok 12.es) Fogalmam sincs ki ez. Se a rokonságunkban sem az ismeretségi körünkben nincs benne. Meg gondoltam arra, hogy lehet csak beszélgetni akar, de akkor rajtam kivűl mással miért nem beszél? Csak engem talál be. Nincs rajtam semmi kihívó pedig, tök átlagos vagyok minden téren. A másik meg barátnőim mondják, hogy biztos fogyatékos. Amúgy nem tűnik annak, normális a beszédje stb. Anyum meg már rohadtul fél, hogy el ne raboljon. Szerintetek?
2017. nov. 28. 20:11
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Az, hogy a papám legyen vagy apám az kizárt 100%-osan.
2017. nov. 28. 20:11
 2/13 A kérdező kommentje:
És tegez is ami rohadtul zavar. Meg úgy kerdezősködik mintha valami kihallgatáson lennék.
2017. nov. 28. 20:15
 3/13 anonim válasza:
Nos ez elég fura.Én most tizedikes vagyok,és hajnali busszal járok (4:30).Nos én nagyon paráznék tőle.Tanácsot nagyon nem tudok adni
2017. nov. 28. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Kinézet hát nem tudom. Mint az ilyen filmekben a cukros bácsi jó öregen :D ha rajtunk kivűl nem lenne ott 7-8 ember lehet befosnék.
2017. nov. 28. 20:16
 5/13 anonim ***** válasza:
51%

Nem vagy egy kicsit paranoiás? Attól, hogy néha kérdezget ezt-azt, még nem fog elrabolni (főleg nem egy buszról)... :)

Ha netán túlzottan tolakodó lenne, akkor mondd azt, hogy ha nincs több kérdése, akkor szeretnél tanulni, vagy berakod a fülest és kész.

2017. nov. 28. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
72%

Simán beszélgetni akar.... én tőled jobban tartanék, akinek ennyire be van kattanva az agya....

Ha vannak rajtad kivül meg 10-en kicsi az esélye, hogy elraboljon....


A masik....

Még is ki vagy Te, hogy egy 60 éves magázzon téged... ? Fordítva jogos lenne felhaborodásod, de igy nem....


"És tegez is ami rohadtul zavar"

2017. nov. 28. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Igen zavar. Mi jogában áll? Van egy távolság amit nem szeretek ha idegenek átlépnek.(nem a korosztályomra gondolok)
2017. nov. 28. 20:36
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha kicsit ertelmesebb lennél, akkor tudhatnád, hogy a magázódás/tegeződés nem jog kérdése.


" tegeződés a protokoll hármas szabálya szerint ajánlható fel: nő a férfinak, idősebb a fiatalabbnak, magasabb rangú az alacsonyabb rangúnak. Kivétel lehet a lényegesen idősebb, vagy magasabb rangú által történő tegezés. Ezekben az esetekben illik a tegeződést elfogadni. Amennyiben a tegeződést felajánlják, ezt megtiszteltetésként illik megköszönni"


"idős emberektől, köztiszteletben álló emberektől elfogadható, hogy egyoldalúan tegezzenek egy fiatalt"


Tehát az idős ember tisztaban van a magázódás/tegeződés szabályaival ellenben veled....

Ráadásul a mai világban kezd kikopni a magázódás, ugyhigy jobb lesz ha hozzászoksz.


A másik meg mindig nem âultad el, hogy mit tettél le az asztalra, hogy egy 60 eves idős ember magázzon teged... hol ott benned még annyi sincs, hogy nirmalisan beszélj erről az emberről.... barátnőid szerint fogyatékis? Szerintem meg Te vagy az....


Zavar hogy nem magázznak az emberek? Vivd ki a tiszteletüket....

Zavar hogy nem magaznak az emverek? Minket meg az zavar, higy ilyen ostoba, semmit erő kerdéseket irsz ki felnöttként.... es férdekel téged? Fogsz rajta valtoztatni?

2017. nov. 28. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Az öregek unatkoznak.

Sokszor beszélgetek idős emberekkel nemtől függetlenül.

Nah ha falun éltél volna pár évet hozzá szoknál. Minden öreg tudja kinek az unokája vagy stb. Sok kérdezget is akár mikor sétálok arra.

Mamám házáig kb minden 2. ember kérdezget/megállít.


Nem nagy dolog, ha meg zaklatna hidd el nem csak beszélgetni akarna.


24/N

2017. nov. 28. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Kedves 8 as ha már így belemegyünk. Pont a hét elején beszéltünk szakmain a protokolokról miszerint úgy tartja a protokol, hogy csak NŐ ajálhatja fel a tegezést. Férfi nem :)
2017. nov. 28. 21:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!