Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha valaki az életében tart...

Ha valaki az életében tart egy színvonalat, az már beképzeltnek számít e?

Figyelt kérdés

2017. nov. 29. 14:47
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
48%
Milyen színvonalat?
2017. nov. 29. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül. Ha van rá lehetősége, és nem kérkedik, dicsekszik vele folyton, akkor nem tartom beképzeltségnek. Ellenben taszító viselkedésformának ítélem meg, ha valaki egy másik személytől várja el, hogy fenntartsa számára a színvonalat.
2017. nov. 29. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
BŐVEBBEN ESETLEG? Vagy nincs rá idő, mert tartani kell a színvonalat?
2017. nov. 29. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Haverom mondta nekem tegyem fel ezt a kérdést, meg kérdezem tőle.
2017. nov. 29. 14:56
 5/14 anonim ***** válasza:
28%

Színvonalat nem lehet életben tartani, legfeljebb fenntartani.

De ettöl függetlenül is értelmetlen a kérdés, fejtsd ki bövebben.

2017. nov. 29. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Hát a színvonal nem ez alatt a kérdés alatt van :D
2017. nov. 29. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

EZT ÍRTA LE NEKEM HAVEROM FACEBOOKON.


El mondom bovebben.

Konkretan van egy csaj ismerosom akinel egy evig probalkoztam. De nem akart semmit tolem, de ugyan ugy mastol sem.

Es amikor talalkozott egy ferfival akkor mindegyiket mar elso ranezesre el itelte mert pl: alig beszelt valakivel es mar mondta hogy ugyan olyan mint a tobbi semmi vonzot nem latott egyikben sem pedig mindenki kulonbozo es nem szabad ugy itelkezni hogy alig beszel valakivel az ember.

Mondtam neki hogy bekepzelt es facebookon letiltott. A masik dolog meg hogy o csak mindenkivel facebookon beszelt es telon sem elobe nem szeretett kommunikalni enbek elkeneben mindig bent volt nalam de csak azt tudtuk csinslni amit o szeretne. Meg pl en ugye ferfi vagyok elvarhato hogy ne nekem fizessen a no vagy is oda vissza mukodik ez a dolog.

De o nem hagyta es mar ugy kezdtem erezni h. Meg vasarolnak.

A vegen mondtam neki h. Bekepzelt es ezert levtiltott pedig rajtam kivul nem foglslkozott vele nagyon senki. Pl neki az volt a barstsag hogy talizott valakifel fel evente egyszer 10 percet es 2szot bedzelt vele.

2017. nov. 29. 16:10
 8/14 anonim ***** válasza:
51%
#5: "Ha valaki az életében tart egy színvonalat...". Életben tartásról szó sem volt...
2017. nov. 29. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem hinném, hogy ettől beképzeltnek számít. Legalábbis addig nem, amíg nem kérkedik ezzel és nem néz le másokat.
2017. nov. 29. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen írással én is letiltanálak.
2017. nov. 29. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!