Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért hagymaszagú a hónajjunk?

Miért hagymaszagú a hónajjunk?

Figyelt kérdés
Észrevettem hogy mindenkinek hagymaszagú a hónajja ha izzadt! Ez milrt van?

2017. nov. 29. 20:54
 1/8 anonim ***** válasza:
20%

*hónalj

Az enyém nem hagymaszagú, még alapállásban sem...

1.Ezt mégis hogy állapítottad meg?

2.De jesszus ti nem használtok dezodort?

2017. nov. 29. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

#1 Gondolom ha megizzadsz, akkor is a tiéd rózsa illatú! Azonban alsó hangon is valami édes, pillecukor.


Ez a természetes, ha izzadunk annak általában szaga is van. Főleg egy olyan helyen, ami nem szellőzik rendesen(póló/pulóver alatt, a bőr összeér, stb.)

2017. nov. 29. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ja, de az nem hagyma szagú bakker...és az enyém sem pille cukor illatú,de jól gondoltad, hogy édes..mert hogy vattacukor illatú általában😄

De most komolyan, ha olyan helyzetben vagy hogy nagyon megizzadhatsz...használj dezodort, a bőség zavara tárul a szemed elé a boltokban...merd használni bátran és

akkor nem leszel hagyma szagú😊

2017. nov. 30. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
17%
"Észrevettem hogy mindenkinek hagymaszagú a hónalja ha izzadt" Kedves Kérdező, az én hónaljamat mikor szagoltad meg? Nem volt némi hagymalé az orrod alá kenődve? Csak abban az esetben lehetnek a fentiekhez hasonló tapasztalataid.
2017. nov. 30. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mert hagymát evett.
2017. nov. 30. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
69%
Atyavilág! Hány ember hónalját szagolgattad, mire erre a megállapításra jutottál?
2017. nov. 30. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Most beláthatod, hogy könnyelműség volt ennyire általánosítva megfogalmaznod a kérdést. Sokan kiakadtak! :D Egyébként a hónalj inkább hónaljszagú, mint hagymaszagú. De lehet használni izzadtsággátlót, amivel el lehet nyomni a szagot. :)
2017. nov. 30. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Elképzeltem, hogy mindenkinek szagolgatja a hónalját, így ismerkedik, mint a kutyák mikor hátsót szaglásznak. Apropó seggszag nem érdekel?
2022. máj. 7. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!