Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek létezik, hogy...

Szerintetek létezik, hogy valaki a stílusával magába bolondítja a pasikat?

Figyelt kérdés

Van egy kolleganőm, aki nem különösebben egy szépség, olyan átlagos. Formás, van egy kis súlyfeleslege,szép arca, sima hosszú haja, de tényleg semmi extra nincs rajta, csinosan se öltözik, mindig csak nadrág, pulcsi, sportcipő..

Viszont remekül szót ért a pasikkal, ken vág minden témát, ami a férfiakat érdekli: kocsik,foci, box, tippmix, horgászat, történelem, politika, fegyverek, ilyesmi, nagyon fiús beállítottságú nő (attól eltekintve hogy szeret sütni-főzni) szinte csak a férfias dolgok érdeklik. Sokat poénkodik a férfiakkal, jól szót ért velük. (Eléggé férfi többletű munkahelyen vagyunk, kb 50 férfi, 10 nő az arány)

És azt veszem észre, hogy őt a férfiak körül rajongják, mindenki oda van érte.

Sokat járunk a szomszédos rendőrkapitányságra át munkaügyek miatt, aktákat áthordani stb., ott is minden rendőr oda van érte, látszik rajtuk.


Lehetséges, hogy azért, mert olyan laza, eldumál minden pasival meg ilyesmi?


Mert én mindig csinosan öltözök, jó alakom van, de félénk vagyok, én nem tudok annyira beszélgetni férfiakkal annyi mindenről, és engem senki észre se vesz.


Vélemények?


2017. nov. 30. 19:27
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mindig a belső tulajdonság az ami jobban számít. Ilyen laza fellépéssel meg ha otthon van a pasis témákban, nyilván keresik a társaságát.
2017. nov. 30. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Igen, én sem vagyok kimondottam szép de a stílusom sok mindenkit megfog
2017. nov. 30. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
75%

Engem érdekel, és értek is hozzá:boksz (angolul boxing) weapons (magyarul fegyverek)

És még nagyon sok minden érdekel. Már nem érdekel: történelem (legutóbbi Korea történelmére voltam kíváncsi, és egy kis 100 fős benszülöttekre itt:

[link]


Az életrevaló ság meggyőző tud lenni. Az érvényesülésnek a jó kommunikáció az alapja, és a informativitás, közlékenység a füszere, de ez még kevés, ha hiányzik valakiből a humorérzék, életigenlő magatartás.

Gondolom a falkavezér fogja majd ledumálni a hölgyről a bugyit, talán egy hekus, mert két fegyvere is van, az egyikkel még lőni is tud 😂

2017. nov. 30. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Onnantól, hogy egy csaj nem csúnya, a stílus, személyiség számít többet (sokkal) a külsőségekkel szemben.
2017. nov. 30. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
szerencsédre vannak szűkszavú férfiak is
2017. dec. 1. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Igen, eleg egyertelmu..

Ugy irtad le mintha azt hinned hogy a ferfiaknak eleg ha kioltozol es csinos vagy, es semmi mast nem kell tenned..

Az olyan lanyok mint ok ezerszer nagyobb sikerre viszik konnyebben mint a csak kulsovel foglalkozo lanyok.


Aki uriteni akar egy lanyba annak tokeletes az akivel beszelgetni se lehet de a kulseje jo.

2017. dec. 1. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Igen, elég egyértelmű a dolog. Lazán el tud beszélgetni a férfiakkal, az őket érdeklő témákról, naná, hogy "oda vannak" érte.
2017. dec. 2. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Még annyit, hogy nyilván a külső is számít, de sokkal inkább egy átlagos külsejű nő, akivel vannak közös témáink, tudunk beszélgetni, mint egy "bombázó", akivel nem.
2017. dec. 2. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!