Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha egy kedves nőnek nagyon...

Ha egy kedves nőnek nagyon pasizós barátnője van, akkor olyan létezik, hogy ő épp az ellenkezője, mégis jól kijönnek?

Figyelt kérdés
2017. nov. 2. 22:15
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A pasizástól nem lesz valaki pokolra való babiloni céda, aki megvet mindent ami tiszta és jó, és a szerelmi élete nem is tölti ki a nők teljes személyiségét. Ettől még lehet vicces, kedves, és jó barát, szóval persze, mégis mi akadálya lenne...?
2017. nov. 2. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen. Talán pont azok miatt a tulajdonságok miatt bírják egymást ami a másikban megvan de bennük nincs.
2017. nov. 2. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem lehetséges. Általánosban volt egy lány osztálytársam, akivel nem voltunk kimondottan barátnők, iskolán kívül nem is találkozgattunk, de amúgy nagyon jóba voltunk, ő volt az egyetlen ember az osztályomban, akit kifejezetten kedveltem. Pedig 13 évesen már nem volt szűz (állítólag), meg mesélte, hogy járt kondizni és egy külföldi, jóval idősebb egyetemista srác végig bámulta az első alkalommal, aztán amikor legközelebb ment, ismét ott volt az a fiú és csókolózott is vele kb 5 perc beszélgetés után...Szóval nem volt egy szent ember, de attól még kedveltem, pedig én itt vagyok lassan 20 évesen úgy, hogy még barátom se volt.
2017. nov. 2. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Egy barátnői kapcsolatban is megfigyelhető, ami a pároknál is, hogy az egyik fél dominánsabb vagy épp merészebb,mint a másik. Szóval igen.
2017. nov. 2. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Igen! :) Egyik legjobb baratnőm is ilyen, és annyira bírom benne, hogy ilyen merész, és mindig van valami érdekes storyja :D

Ezzel szemben én azt sem szeretem, ha valaki túl közel jön hozzám. xd

2017. nov. 2. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Barátnőm merészebb, közösségi ember, szeret bulizni, bízik az emberekben, (túl)könnyen barátkozik.

Én csendesebb vagyok, inkább a beszélgetős beülős helyeket kedvelem, először mindig bizalmatlan vagyok az emberekkel, lassan engedek fel egy új barátnak.

Még jó is, ha együtt megyünk valahová, hogy amikor én bepunnyadva antiszockodnék, akkor ő rávesz, hogy kezdjek magammal valamit, beszélgessek már a sráccal aki már harmadjára jött oda tüzet kérni, stb.; én meg visszafogom, ha félreérthető helyzetbe keveredik, vagy idegenekkel akar inni, vagy csak simán olyan arcokkal kezd el barátkozni, akikről messziről süt, hogy nem jó ötlet.

2017. nov. 4. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!