Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan bánjak azokkal akik...

Hogyan bánjak azokkal akik nem köszönnek vissza?

Figyelt kérdés

Egyetemista vagyok most már lecsökkentünk 70 főre,látásból már mindenki ismer mindenkit.

Több olyan csoporttársam is van akikkel ha találkozunk az utcán,akkor nem köszönnek nekem.

Én srác vagyok és múltkor épp sétáltam haza az egyetemről,amikor szembejött velem egy csaj csoporttársam.

Ráköszönök,ő végig a szemembe néz,majd bamba pofával elsétál mellettem.

Ez többször előfordult.

Tegnap is ülök a folyosón egyedül,mert hamarabb érkeztem az egyetemre,erre fel megint köszönés nélkül elsétál előttem,pedig nem lehet mondani hogy nem vett észre.

Ráadásul még első évfolyamon a titkárságon elintéztem neki egy papírt mert nekem is ott volt dolgom.

Nem vagyok bunkó vagy arrogáns,szóval nincs okuk rá,hogy haragudjanak rám.

Én is nézzem levegőnek ezeket az embereket?


2017. nov. 30. 19:27
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát, aki vissza sem köszön neked és nyilvánvalóan keresztül néz rajtad, azt ignoráld.

Ne vedd viszont mindet magadra :)

Nekem pl. olyan gyatra az arcmemóriám, 5 éve élek itt, de nem ismerem meg a saját szomszédaimat az utcán. Egyszerűen ha valakinek nincsenek karakteres jellemzői, csak egy kicsit vedd ki a megszokott környezetből és már észre sem veszem. És nem bunkóságból. Alapjáraton ilyen szórakozott vagyok.

Simán előfordulhat, hogy a csoporttársaid között is akadnak ilyen lököttek :)

2017. nov. 30. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nem vagy olyan, attól még tünhetsz annak. A köszönés érdekes dolog, mert ez csak egy illedelmes szokás, nem természetes, mint a bélszél. Így kiszűrhető a hangsúlyból, hogy most tényleg köszöntél? Mire gondolsz mielőtt megtörtént. "Na már megint ez a fx, persze nekem kell előre köszönni, mert a feje a telefon jában van. Nem is tudom felrúgjam vagy ráköszönjek"


Nem hallja. Nem figyel.

2017. nov. 30. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Sz*rd le.
2017. nov. 30. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nálam, úgy működik, első alkalommal, biztos el volt foglalva a gondolataival. Második ilyen, talán rohan valahová, azért nem köszön. Harmadik alkalommal sem köszön, már biztos, hogy nem akar. Onnantól, számomra nem létezik az illető.
2017. nov. 30. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Clay Morrow ***** válasza:
100%
Többé ne köszönj és kész. Én mindig megjárom, ha látok valaki ismerőst már egyből köszönök, de sokszor észre se veszik, nem fogadják. Aztán pár ilyen után felmegy bennem a pumpa és nem köszönök először senkinek, csak ha nekem. Ilyenkor pedig mindenki rám köszön én meg nem figyelek és sokszor elmulasztom a visszaköszönést.
2017. nov. 30. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nincs mirol beszelni.

Nem koszonnek vissza, mit csinalj? Koszonsz tovabbra isis ugy h ok nem.

Nem koszonsz mert ok sem.

Egyetemistakent hogy komplikaltad ezt tul?

2017. dec. 1. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én úgy sejtem, nem azzal van a gondod, hogy nem köszönnek vissza, hanem azzal, hogy ez az egyetlen lány nem köszön vissza. Szerintem, te szerettél volna össze jönni vele. Ezért ennyire gond neked, hogy ő meg, még csak nem is köszön.
2017. dec. 1. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
De végülis vannak többen is, vagy csak ez az egy lány az, aki rendszeresen nem köszön vissza?
2017. dec. 2. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Egyébként, ha valaki nem fogadja a köszönésemet, annak egy- két "próbálkozás" után, én sem köszönök. Ennyi.
2017. dec. 2. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!