Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit kezdjek azokkal, akik nem...

Mit kezdjek azokkal, akik nem erdekelnek?

Figyelt kérdés
Nem erdekelnek, mert ostobak. De ok folyamatosan jonnek hozzam, es omlik a szajukbol a sok szenny, amire mellesleg nem is vagyok kivancsi. De nem biztos, h meg akarom oket bantani. Vagy a tudtukra adni, h hulyek. Probalok nem reagalni rajuk, de nem veszik a lapot, h kicsit se erdekelnek, csak eszreveszik, h valami nem oke velem. Aztan probaltam bunko lenni, de csak nevetnek rajta, azt hiszik viccelek, vagy hulyeskedek..mert, h ironukus es szarkasztikus vagyok. Nem tudom oket lerazni, szivjak az energiam

2017. júl. 8. 14:50
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell itt finomkodni, megmondod nekik, hogy hagyjanak békén, nem vagy rájuk kíváncsi. Nem érdekel téged a negatívizmusuk és a h..lyeségeik.

Légy határozott és magabiztos, mikor megmondod nekik.

Mond meg nekik azt is, hogy a hátad közepére se kell az, hogy ők energiavámpírok.

2017. júl. 8. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Metionin ***** válasza:
Én bunkó vagyok, meg szoktam mondani hogy sipirc, nem vagyok rátok kíváncsi. Ha már próbálja az ember finoman de nem használ, akkor csak ez hat. Aztán persze utálnak, de mivel amúgy sem érdekelnek, leszarom. :)
2017. júl. 8. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
69%

Ne nyíss ajtót. Ám, ha mégis, akkor csak ablakot s közöld velük, fontos elintézni valód van. (Mindig ezt közöld velük)

Ha höbörögnek, s nem húzznak el, akkor tekerd fel a zene hangerejét.


Vagy:

Most nem szívesen engednélek be benneteket, mert az uncsitesómmal a Tarantulla pókot keressük.

2017. júl. 10. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!