Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Fordult már elő veletek hogy...

Fordult már elő veletek hogy egy egész napig nem volt rajtatok alsó és nem otthon voltatok hanem mentetek is valahova vagy csináltatok valamit?

Figyelt kérdés
Én egyszer a balatonnál voltam így. Meleg volt és fenének sem volt kedve még alsót is venni, föl húztam egy vékony rövidnacit és úgy voltam egész nap. Veletek előfordult már hasonló?

2017. nov. 30. 22:09
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Szinte soha nincs rajtam alsó, és mindent csinálok, mindenhová megyek. Egészségesebb, és kényelmesebb is a tökömnek, mint beszorítani valami divatos alsóba, amit amúgy senki nem lát.
2017. nov. 30. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Totyogós koromban biztos előfordult. :-D
2017. nov. 30. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Clay Morrow ***** válasza:
100%
Nem.
2017. nov. 30. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
56%

Nyaranta szoktam néha rövidnaciban flangálni, bugyi nélkül.

20/L

2017. nov. 30. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
max ovis koromig
2017. dec. 1. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

1-2 esetben volt már hogy megesett, akár farmerben, akár rövidnadrágban. De alapvetően szerintem kényelmetlen.


Én személy szerint pont a sima fecske alsógatyát szeretem, ami feszes, tartja a tökömet és nem dörzsölődik össze a combommal. A laza boxert pont azért utálom mert folyton igazgatni kell a szerszámot benne, a feszesnek meg a szára mindig felgyűrődik a combomon. :D

2017. dec. 1. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szinte soha nem hordok bugyit. Max ha tudom, hogy ke kell vetkőzni pl.orvosnál. Ezerszer jobban érzem magam, nincs semmilyen kellemetlen illat azóta, higiénikusabb és egészségesebb.
2017. dec. 1. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Nyáron velem is előfordult néha, hogy csak egy vékony rövidnadrág volt rajtam. Nem hinném, hogy ez olyan "egetrengető" dolog lenne.
2017. dec. 2. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nyáron egyáltalán nem hordok boxer alsót, rövid nadrágjaimat nélküle veszem fel, farmer nadrágokat meg alapból boxer nélkül veszem fel, számomra elviselhetetlen egy farmer nadrághoz még egy alsó gatya is.
2022. márc. 3. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!