Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » A nyugdíjasok miért vannak...

A nyugdíjasok miért vannak egész nap otthon?

Figyelt kérdés

Nem az idősekre értem akiknek nehezére esik járni és kint olvasnak a kertben. Azok aranyosak.

AZOKRA ERTEM akik 60-70 évesek es non stop 0-24 órában otthon vannak és beleugatnak a másik magánéleti dolgaiba, szart kavarnak. Egy normalis ember elmegy dolgozni csinalja a dolgait, tervezz stb és amikor hazaér magasról xarik ra h most akkor melyik szomszéd mit csinalt vagy mit mondott stb. Erre jön a süket duma hogy ők legalabb segítenek ha baj van. Mivan? Segíteni anélkül is lehet h más magánéleti dolgaiba belepofazok es csámcsogok rajta. Ahol most lakom az egyik rokonom Nonstop itthon van beleértve az osszes kozvetlen szomszedokat is! Most, hogy éppen munkat keresek es otthon vagyok jottem ra h ez tok idegesítő.



2017. aug. 24. 17:16
 1/6 anonim ***** válasza:
66%
En nem ugy veszem eszre hogy mindig otthon lennenek, akarhova megyek ezek mindenhol ott vannak es mindig sietnek meg tolakodnak pl busz, bevasarlokozpontok stb stb. sztem ritka az amelyik tenyleg mindig otthon van, viszont az igaz hogy tenyleg mindenbe beleugatnak.
2017. aug. 24. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
60-70 évesen idős már az ember. :/
2017. aug. 24. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
87%
60-70 évesen idős az ember? Ez a tipikus kelet-európai felfogás. Tőlünk néhány kilométerre, Ausztriában és annál nyugatabbra 80 évesek görkoriznak meg még ki tudja mit csinálnak, mint a 20 évesek. Mondom ezt 22 évesen.
2017. aug. 24. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Hogy miért vannak egész nap otthon idős korban, azt nem tudni. Valószínűleg ha öregebb leszel, te majd meg tudod mondani. ;)

Amúgy én se értem, hiszen kedvezményes jegyeket kapnának mindenhova, ingyen utazhatnának, és még annyi pénzük is lenne, hogy a kis igényeiknek eleget tegyenek belőle. :)

2017. aug. 24. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
39%
Pont az szókod meg, ami Te is csinálsz.... nem dolgozol, es belepifazol a dolgukba....
2017. aug. 24. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Én ha buszon vagyok v bevásárlóközpontban ugy tapasztaltam h átlagban mondjuk 10böl 1 nyugdíjas tolakszik..nem vészes. Viszont akiket a leírásban emlitettem azoknak bőven van energiájuk ahhoz h más magánéleti dolgaival foglalkozzanak ami 100x irritálóbb minthogy tolakodnak mondjuk a buszon.
2017. aug. 24. 17:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!