Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Melyiket választanátok?

Melyiket választanátok?

Figyelt kérdés
Ha valamelyik mellett döntenetek kellene, melyik lenne az? Másoknak megfelesz de te utálod magad. Mások utálnak téged azért amilyen vagy,de te szereted magad.
2017. dec. 1. 10:27
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelműen a második. Az első esetben sose leszel boldog.
2017. dec. 1. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Egyértelmű, hogy a 2., mert ilyen is vagyok. Szeretem magam, és nem akarok másoknak megfelelni. Ebben az a szép, hogy pont ezért szeretnek az emberek, mert van egyéniségem, nem egy szolgarobot vagyok. De még szebb, hogy ha utálnának, az sem érdekelne.
2017. dec. 1. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Masodik lennek, de az onszereteten tul megkeresnem az arany kozeputat, hogy masok is eltudjanak fogadni
2017. dec. 1. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az elet nem csak fekete es feher ... sosem csak ket dolog kozott lehet valasztani, kiveve a terkepen.
2017. dec. 1. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ez a kèrdès elèg gonosz. Erősíti az ellentèteket az emberekben. Talán valakivel el os feledteti, hogy nem csak ez a kettő lehetősège van. A A harmadik lehetősèg is adott. Megfelelek magamnak ès szeretnek mások.
2017. dec. 1. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha csak ez a két lehetőség lenne, akkor a másodikat.
2017. dec. 2. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!