Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha választhatnátok, hogy...

Ha választhatnátok, hogy örökké élhettek, de akkor elvesztenétek a szaporodási képességeteket, (nem a sexet! ) melyiket választanátok?

Figyelt kérdés

2017. ápr. 1. 11:07
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarok örökké élni, szóval nem túl nehéz a választás:D
2017. ápr. 1. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
88%
Nem népszerű vélemény, de én benne lennék.
2017. ápr. 1. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
k.va unalmas lehet orokke elni en nem akarnam..+ mindenki meghalna korulettem akit szeretek ami a masik negativ oldal
2017. ápr. 1. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Hát ha az inger sem lenne meg, lévén hogy lassan 2 éve nem voltam csajjal, akkor simán az örök életet választanám
2017. ápr. 1. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
És hány éveskori állapotban kéne élnem?
2017. ápr. 1. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
mondjuk ha férfi vagy 40 év, ha nő, akkor 30.
2017. ápr. 1. 13:12
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Az örök élet szerintem büntetés....
2017. ápr. 1. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Mivel 23 évesen is még szűz vagyok (és vszeg az is maradok) így a szex megléte számomra irreleváns az örök élet viszont ebben az esetben maga lenne a sorscsapás. De alapból sem akarok örökké élni, max 35 éves koromig. Utána már úgyis jönni fog a sok-sok férfi probléma (prosztata gondok, gerincproblémák, csontritkulás, impotencia, kopaszodás stb.)
2017. ápr. 1. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 Fatal_3rror_ ***** válasza:

Hát, ha belegondolok én 28 évesen még mindig pont ugyanannyira ronda vagyok, mint eddig bármikor és ez nem is igen fog változni hacsak nem leszek milliomos és költök plasztikai sebészre.


Így belegondolva így is a napjaim többsége szar, pont elég ez a pár tíz év amit még végig kell szopni :D

2017. ápr. 1. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 Metionin ***** válasza:
50%
Egyértelműen az örök életet. Mivel alapból nem szeretnék szaporodni, ez lenne a legmegfelelőbb, illetve a legbiztosabb módja annak, hogy ne legyek terhes.
2017. ápr. 1. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!