Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti Melyiket választanátok?...

Ti Melyiket választanátok? Meghalni, vagy soha többé nem szexelni élet végéig?

Figyelt kérdés

Hallottam olyan szívizom betegsegrol, hogy szexelni nem szabad vagy barmi féle megerőltető mozgást vegezni. Szerintetek ki lehetne ezt bírni,fiatalon?


Ugyertem olyan nagy csapás hogy valaki nem tud szexelni? Mar csak azert hogy akkor én mar 10 eve megyek tönkre "idegligeg" (mert hogy annyira nem birom) szex nélkül? Ilyen nagy trauma ez? 23/F


2017. jún. 19. 20:14
 1/9 A kérdező kommentje:
Azert mert egy filmben lattam hogy a csaj nem akar emiatt tovább élni.
2017. jún. 19. 20:15
 2/9 anonim ***** válasza:
Én jól megvagyok szex nélkül, szóval a soha többé nem szexelést választanám 22F
2017. jún. 19. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
nem szexelni. Életem közel felét már leéltem e nélkül.. jövőben se fog változni. szóval nem nagy gond.
2017. jún. 19. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Én eléggé kivagyok már szex nélkül. De azert ez nekem is túlzás hogy most emiatt szakítani meg inkabb meghalni meg hasonlók...
2017. jún. 19. 20:28
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem szexelni, nem nagy szám.
2017. jún. 19. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
20 éve élek úgy, hogy még nem szexeltem, úgyhogy szerintem simán kibírnám a továbbiakban is
2017. jún. 19. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Jó közérzettel a szexmentes életet választanám. Betegeskedve inkább a halált. Ha nem lehetne bicajozni, sportolni, akkor is a halált. Most, hogy jobban belegondolok, szinte minden esetben a halált választanám.
2017. jún. 19. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én inkább meghalnék, mert nekem fontos a szex. De sokan élik le nélküle az életüket, sajnos.
2017. jún. 19. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Én nem értem ezt... Mire jó ez a dolog?? Én tényleg őszintén sajnálom hogy a hormon kapszulizmus uralja ezt a bolygót! Ezt a "szex" nevű dolgot csak bebeszélik maguknak az emberek hogy erre igen is szükségük van! Ez egy eszméletlen nagy hülyeség! Én nem értem hogy mire jó ez komolyan mondom...
2017. júl. 2. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!