Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy lehet valaki ilyen?

Hogy lehet valaki ilyen?

Figyelt kérdés
Nem szeret ölelkezni, érintkezni, nem mutatja ki az érzelmeit, nem ragaszkodik másokhoz, és teljesen meg van elégedve magával. Hogy lehet valaki ilyen érzéketlen?

2017. dec. 1. 18:17
 1/6 anonim ***** válasza:

Vagy magányos farkas, vagy ilyennek nevelték, vagy autista.


Meg az sem mindegy, kivel szemben ennyire elutasító. Rám egy sem igaz a fentiek közül, de én sem szeretem, ha idegenek akarnak hozzám érni.

2017. dec. 1. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szóval szerinted azèrt autista valaki mert nem ragaszkodik? Èrdekes hülyesèg barátom.


Kèrdező:


Simán lehet ilyen bárki. Ha nem talál olyan társaságot ami vele azonos gondolkodású, ha inkább otthon vagy a családjával tölti az idejèt, ha csalódott eleget. Sok oka lehet ez csak pár. Ez nem azt jelenti, hogy az illető beteg, vagy gonosz, egyszerűen csak tartózkodó. Az hogy nem kötődik erősen senkihez valaki szerintem nem rossz tulajdonság ès nem zárja ki, hogy szeressen másokat. Egyszerűen neki így kènyelmes. Az èrintèstől való tartózkodásnak pedig több száz oka is lehet.

2017. dec. 1. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
"Az èrintèstől való tartózkodásnak pedig több száz oka is lehet." Mondj 3 logikus érvet akkor.
2017. dec. 1. 19:26
 4/6 anonim ***** válasza:
Mindig voltak érzelemdús és érzelemszegény emberek. Ki tudja, hogy erre kinél, mi a magyarázat, ha egyáltalán van.
2017. dec. 1. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

1. Fóbia (baktèrium stb)

2. Intimnek tartja

3. Nem szereti ha fogdossák.

Soroljak mèg?

2017. dec. 1. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem hinnèm, hogy aki nem mutatja ki az èrzelmeit, azzal valami gond lenne. Kimutatja, csak nem nyilvánosan. Kicsit viszzafogottabban, otthon, megszokott környezetben. Szelektál ès nem nyal mindenkinek. Èn szemèly szerint jobban szeretem az ilyen embereket. Letisztultabbak.
2017. dec. 1. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!