Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi alapján ítéled meg magad?

Mi alapján ítéled meg magad?

Figyelt kérdés
Hogy mi a végzettséged? Hogy mi a munkád? Hogy mennyit dolgozol? Hogy mennyit keresel? Hogy szakmailag mennyire vagy sikeres? Hogy milyen jó férj/feleség, apa/anya vagy? Hogy mennyire jössze be a csajoknak/pasiknak? Hogy mit gondolnak rólad a környezetedben élők? Hogy mennyivel többre, mint a volt osztálytársaid? Hogy mennyi pénzed van? Hogy milyen telefonod/kocsid/akármid van?
2017. dec. 1. 20:05
1 2
 1/14 anonim válasza:
tudom amit tudok, nem foglalkozok ilyennel.
2017. dec. 1. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
hát ezek alapján kb egy csőd vagyok.
2017. dec. 1. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Kifejtő választ is lehet ám írni :)

Köszi.

2017. dec. 1. 20:11
 4/14 anonim ***** válasza:
Hogy honnan hova jutottam. Például ha valakinek a szülei nem tudják támogatni,de ennek ellenére önerőből viszi valamire az életben,akkor mondhatjuk,hogy elért valamit.
2017. dec. 1. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

-hogy milyen egyedi ötleteim vannak

-mennyi hibát találok meg mások helyett pl egy projektben, gépben...

-van-e hasznom a jelen és jövő emberisége számára

-jó-e élnem

-milyen véleménnyel vannak rólam a gyerekek

2017. dec. 1. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Nem vagyok anya és nem is leszek. Jól nézek ki, igényes vagyok de sosem érdekelt, hogy mit gondolnak rólam a pasik, mert magam miatt vagyok igényes. Az osztálytársaimról nem tudok semmit, nem is érdekelnek.

A telefonom egy sima samsung, okos de nem nagy, semmi extra. Más kütyü nincs. A munkámat szeretem, a kollégámat....hát...max 5-öt a 200-ból.

Azt hiszem a saját mércém alapján ítélem magam. Elég kritikus vagyok.

Azt hittem ilyenkorra már külföldön fogok élni, de nem így lett. Ez kudarc, még akkor is ha itthon megvan majdnem mindenem. Még egy saját lakás kell, és hátradőlhetek. Pasi nem létkérdés, gyerek egyáltalán nem kell.

35N

2017. dec. 1. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Független nèzőpont alapján. Nem kell másokhoz mèrnem magam ès lehangolódnom sem ha nem hasonlítok. Ha ezt megengednèm magamnak tènyleg semmit nem èrnèk el soha. Elvesztenèm a lenületet, a lelkesedèst, a motivációt ès ismètlődnènek csak az esemènyek.
2017. dec. 1. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Szerinted az embernek nincs jobb dolga, mint hogy tükörben állva ítélgesse magát? Mire vonatkozik ez a kérdés? Talán arra, hogy mit írok ki facebookra/tinderre bemutatkozó szövegnek?

..Vagy talán, hogy mit mondogatok magamról ismerkedésnél? A válasz egyszerű = azt amit mások kérdeznek. Nincs bemutatkozosdi szövegem, vagyok aki vagyok minden tulajdonságommal.


Helyzetfüggő, hogy milyennek látom magam, ha olyan dologgal találom szembe magam, amiben gyenge vagyok, akkor abban a pozícióban gyengének érzem magam, ha olyan valamivel foglalkozok, ami az erősségem, akkor erősnek.


Tehát a kérdésedben felsorolt szempontok összessége képezhet engem, sőt ennél is több.


Többnyire az határoz meg, hogy mi a prioritásom. Van akinek a sok pénz a világon mindennél fontosabb, másoknak a család, vagy épp mindkettő stb.

2017. dec. 1. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan már, ki vagyok én, hogy "ítélkezzek" magam felett?
2017. dec. 1. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Az erkölcsi példaképem alapján ítélem meg magam, hogy ahhoz képest én milyen vagyok. Önvizsgálatot tartok, és tudatosan foglalkozom azzal, hogy mik az erősségeim, amelyeket fejleszteni, és mik a gyengeségeim, amiken dolgoznom kell. Elsősorban az számít, hogy mennyire cselekszem összhangban az elveimmel, amit helyesnek ítélek, ill. hogy mennyire engedem az önző természetemet felülkerekedni a mindennapi döntéseimben, beszédemben.
2017. dec. 1. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!