Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Bartosnak is ez lehet a baja?

Bartosnak is ez lehet a baja?

Figyelt kérdés

Szoktam nézni Bartos videóit, aztán észrevettem, hogy a jobb orrlyukánál a rés szűkebb, mint a másiknál. Orrsövényferdülése lehet? Mondjuk a cigarettát is az orrába teszi néha, gondolom, a nyálkahártyának nem tesz jót.


Ilyesmi neki is: [link]



2017. dec. 2. 12:19
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Bartosnak azt hiszem van ennél nagyobb baja is :D
2017. dec. 2. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Mentálisra gondolsz? Szerintem inkább legyen az embernek mentálisan baja, mint fizikálisan. Az legalább nem fáj, nem vérzik, stb.
2017. dec. 2. 12:37
 3/8 anonim ***** válasza:
28%
Nincs semmi baja csak lehetetlen hogy, visza ileszkedjen a társadalomba.Az orvosnak rég le kelet volna százalékolnia csak neki nincs hála pénze igy papirokat semm kap.Alkoholt meg azért iszik mert csak igy lehet ki birni az életet amit él.Meg ö róla csak azért tudunk mert videókat tölt fel de 2 milioan élnek mély szegénységben magyarországon.Ezzek az embetek semilyen támogatást kébzést nem kapnak.De érdekes modon akki nincs ilyen kiszolgáltatot helyzetben mindenre támogatást kap.A szegény réteg meg többet is adózik ez az igazán szörnyü helyzet de pénzböl semmi lehetöséget nem kap vissza .
2017. dec. 2. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Hidd el a mentális baj jobban is fájhat mint a fizikai.
2017. dec. 2. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Turret szindrómája az tuti van, azért " kergül meg " néha pillanatokra aztán folytatja mintha mi sem történt volna tovább a dolgait.


Amúgy ilyen tekintetben az orra szerintem a legkevesebb, én őszintén azon csodálkozom, hogy egyáltalán még él azok után a dolgok utűn amiket megevett. Bár lehet a gyomra meg a mája már totál szét van.

2017. dec. 3. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, hogy Tourette-szindrómája van, mert elmondta, hogy a munkahelyén nem csinálja ezt. A Tourette-szindróma lényege, hogy az ember nem tudja kontrollálni a rángásokat, hangkiadásokat, az ilyen beteg akkor is csinálná, ha egyenesen a miniszterelnökkel beszélgetne. Bartos csak rászokott azokra a dolgokra, meg aztán a sok ital, szemét sem tesz jót az idegeinek. Egyébként nekem is voltak régebben szokásaim, például erősen pislogtam, arról leszoktam, aztán jött a kéz rángatása, rángatóztam az egész testemmel, hümmögtem, makogtam, de néha most is csinálom őket, mert így vezetem le a stresszt, mégsem vagyok Tourette-szindrómás, mert ha akarom, akkor nem csinálom.
2017. dec. 3. 19:55
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Az egyik videoban mondták hogy, ilyen betegsége van ezzel már alapol lehetetlen munkát találni ha csak nem ilyen embereket keresnek a munkahelyre munkáltato.De sokkan azt is elhiszik neki hogy, egézséges lehet róla régebbi képeket nézni nem is lehett rá ismerni.De most azért beszélünk róla mert videos ennél vannak sokkal rosszab emberek.Az is elég ha valakinek csúnyáb az arca az átlagnál volt 1 ilyen ismerösöm és nem is kezelték emberként.De bartost semm nézik annak sokkan ilyen társadalomban nem is csodálom hogy, iszik állandoan.
2017. dec. 3. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Régen teljesen normálisan nézett ki, ég és föld, FB-s oldalán is van egy régi kép róla, még egész jóképűnek is lehetett mondani, ahhoz képest extrém ahogy most kinéz.


Szóval nála inkább az ivászat stb tette ezt, mondjuk nem tudom megérteni, mert alaphelyzetben nem lett volna egy buta ember, csak elitta az eszét.

2017. dec. 3. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!