Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mennyire vagy elvtelen-jellemt...

Mennyire vagy elvtelen-jellemtelen-érdekember?

Figyelt kérdés
2017. dec. 2. 19:27
 1/10 anonim ***** válasza:
80%
ezt szubjektíven elég nehéz felmérni.. Érdekembernek nem tartom magam, asszem túlságosan gátlásos vagyok még a minimális érdekérvényesítéshez is (azt hiszem ezt hívják életképtelennek?..) talán a jellemtelen ami a leginkább stimmel .
2017. dec. 2. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
59%
Is-is. Amit fontosnak tartok, azért kiállok és sok áldozatot is hajlandó vagyok hozni, de ami nem fontos, ott simán a könnyebb utat választom.
2017. dec. 2. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
ha megfizetik akkor nagyon
2017. dec. 2. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
91%

Érdekeimet szem előtt tartom, de nem másokon átgázolva.

Nem vagyok jellemtelen.

Vannak elveim, és nehezen engedek belőlük.

2017. dec. 2. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Te mennyire?
2017. dec. 2. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

En liberalis-konzervativnak vallom magam. Annyiban liberalis, hogy felolem mindenki azt csinal amit csak akar, viszont annyiban konzervativ, hogy jomagam eleg szigoru szabalyok szerint elek.


Elvek szerint elek, nem vagyok jellemtelen, viszont az erdekeim mellett kiallok.

2017. dec. 2. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ragaszkodtam az elveimhez, egészen odáig, míg buktatókká nem váltak. Aszerint cselekszem, hogy számomra épp mi a legjobb, és épp mennyit vagyok ezért képes tenni vagy akár ártani valakinek. Jellemtelennek nem gondolom magam, de érdekemberként nem egyszer viselkedtem már.
2017. dec. 2. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Semennyire, a becsület a legfontossabb, soha nem ártanék másnak, hogy ezáltal előbbre jussak. Csak tisztességes verseny révén szereznék előnyt.
2017. dec. 2. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
az első igen többi nem
2017. dec. 2. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
J:10; Et:6; É:0.
2017. dec. 2. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!