Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mire érti hogy érdekember vagyok?

Mire érti hogy érdekember vagyok?

Figyelt kérdés
Egy baráti társaságban feljött a szerelmi téma, én mondtam hogy most nincs senkim és nem is szeretnék, mert így is alig van időm. Erre a pasi azt mondta hogy "óh akkor te egy érdekember vagy!" Nem tudom hogy mire értette. Eddig volt kettő kapcsolatom, nem ment át rajtam a fél város, sőt... Nem megyek én senkinek a pénzére, engem az ilyenekkel nem lehet levenni a lábamról. Szerintetek mire gondolhatott amikor azt kijelentette rólam?

2016. máj. 31. 19:40
 1/7 Roland G. ***** válasza:
Lehet,hogy ezzel akarta felhívni a figyelmedet és az érdeklődésedet iránta.Nem lehet,hogy emiatt kicsilány? :)
2016. máj. 31. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem hinném, van egy gyönyörű párja :)
2016. máj. 31. 19:49
 3/7 Roland G. ***** válasza:
Így nehéz megmondani.Lehet,hogy amiatt mondta ezt,mert sokat dolgozol,nyilván a pénz miatt..Nem ismer az biztos,emiatt ne húzd fel magad.Gáncsold el legközelebb :)
2016. máj. 31. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Lehet arra gondolt, hogy mindenkit csak kihasználsz valami miatt?

A kapcsolataidba csak az érdeket nézed, nem az igaz barátságot.

Én így értelmezném.

2016. máj. 31. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Semmire. Be akart szólni egy nagy valamit, de igazából nem jött össze neki mert az érdek ember fogalmával nincs tisztában. Ez öngól...lett volna, ha ezt egyből közlöd vele és érzékelteted hogy mi mit jelent az életben. Egyébként az ilyen ostobákat keresztbe érdemes lenyelni. :D
2016. jún. 1. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
42%
Te magad mondtad, hogy nincs időd mást szeretni csak magadat. Szerintem ez kimeríti az érdekember fogalmát.
2016. jún. 8. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Hol látsz olyat utolsó, hogy csak magát van ideje szeretni ? Annyit írt, hogy alig van ideje. Te fűzted tovább, tettél hozzá a saját barom agyad szerint. Az ilyenek végett van a pletyka, félreértés, mert ízlésed szerint szövöd a történeteket. A valós életben is de sok bajt okoznak az ilyen ostobák,mint te.


Semmit nem jelent,amit mondott, annyit, hogy nem ismeri az alapvető szavakat, sötét.

2022. márc. 19. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!