Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Tényleg van olyan ember aki...

Tényleg van olyan ember aki elfogadja az extrém súlyfelesleget egy lányon?

Figyelt kérdés

Már kezd elfogyni a türelmem és a remény, hogy engem is fog szeretni majd valaki. :( 20 éves vagyok és még nem volt egy barátom sem.

Vannak ilyen lányoknak való oldalak? Vagy ti hogy ismerkedtek/ismerkedtetek, telt emberek?



2017. dec. 3. 14:06
 1/9 anonim ***** válasza:
82%
Biztos van. De talán jót tenne az önbizalmadnak, ha próbálnál a túlsúlyon változtatni kitartóan.
2017. dec. 3. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
58%
Mit takar az extrém súlyfelesleg? Nekem például kifejezetten bejönnek a duci lányok. Volt már olyan 120 kilós lány, aki tetszett, és olyan is akitől hánynom kellett. Nem csak testalkat kérdése. Egy jól megválasztott frizura, hozzád illő ruha sokat tud dobni rajtad. Olyan is volt, aki külsőre nem volt az esetem, viszont a személyisége mindent kárpótolt. Az is sokat számít.
2017. dec. 3. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
29%
Van egy ismerősöm aki kifejezetten azokat kedveli.
2017. dec. 3. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Metionin ***** válasza:
48%
Van hát. Emlékszem, régebben olastam több tényleg extrémen túlsúlyos nőről és mindnek volt párja és gyakran a párjuk támogatta őket a hízásban akkor is, ha a nő már szó szerint ágyhoz kötött volt.
2017. dec. 3. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
25%
Neked mi számít extrém súlyfeleslegnek? A mai nők szerint már 5 kiló is az. Volt nagyon helyes 85 kilós, 185 centis barátnőm, és 75 kilós 165 centis is. Teljesen rendben voltak. 150 kilósan nem tetszenél, de van, akinek igen. Ne lepődj meg ha a 160 kilós pasiknak elsősorban.
2017. dec. 3. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szia, én imádom a duci és kövér csajokat. Ha érdekel a dolog, szeretnél beszélgetni, írj privit.
2017. dec. 4. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Vannak igen nézd meg a feabie nevű oldalt ott körbe fognak rajongani.
2017. dec. 4. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
100%

Feabie nevű oldalt én is javaslom akár kép nélkül is.


19/F

2017. dec. 5. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
67%

Endokrinológus.

Dietetikusok.

Személyi edzők.

Ál-egészség hírdetők, akik abból élnek, hogy kihasználják ezeket a szerencsétleneket.

2019. márc. 17. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!