Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi vesz rá valakit ilyesmire?

Mi vesz rá valakit ilyesmire?

Figyelt kérdés

Ma FB-n találtam ezt a linket, mégis mi okból csinál valaki ilyesmit és hasonlókat?

nem vagyok ellene az ékszereknek a normális ízlés határán belül, de az itteni ember mind extrém mértékben túllőtték ezt a bizonyos mércét.

Ha megöregednek, hogy fognak kinézni? ( Nem mintha így most normálisan néznének ki. )


Csak erős idegzetűeknek.

[link]



2014. márc. 9. 04:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
97%

Nagyon szívesen válaszoltam volna, de olyan oldalt, ahol előbb bejelentkezni kell, sőt lájkolni, akár tetszik, akár nem, olyanokat nem látogatok.

Ha megnéztem, és akkor dönthetek, hogy tetszik-e, az oké.

De látatlanban nem lépek be fene tudja milyen oldalakra.

2014. márc. 9. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Gondolod ezek megélik az öregkort?


Elviszi őket a fémmérgezés.

2014. márc. 9. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
29%
A sok fém mellé jól nézne ki egy plusz golyó ütötte lyuk a homlokukon. Azt nem mondom hogy állatok, mert nem akarom megsérteni azokat a jó szándékú élőlényeket.
2014. márc. 9. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
21%

Lol. Szánalmasak vagytok. Nem baromi mindegy nektek, hoy ők hogy néznek ki? Ártanak nektek? Okoz bármi kárt az, hogy ők így érzik jól magukat?


Legközelebb mi lesz, agyonlőnétek azokat is, akik piros cipőt hordanak, vagy festik a hajukat, mert nektek nem tetszik?


Baaszkikáim, titeket kéne agyonlőni, de legalábbis elküldeni a tolerancia táborba.

2014. márc. 9. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 SzilKa ***** válasza:
10%

Miért olyan nehéz elképzelni, hogy vannak olyan emberek, akiket nem érdekel, mit gondolnak róluk mások sem most, sem akkor, amikor megöregednek? Akik nem akarnak megfelelni másoknak? A legtöbbjük még meg is él ebből, pl Zombie-boy is.

Ezek az emberek nem ártanak senkinek, felesleges helyettük, vagy értük szörnyülködni... Mindigis meg volt az emberek egy részében az átlagostól való eltérésre törekvés. Ő testük, ő életük, ők rendelkeznek felette. Keress Te is inkább magadnak hobbit, ne másokkal foglalkozz, szerintem ;)

2014. márc. 9. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
15%
azért csinálják ezt, mert így érzik magukat jól, minél extrémebbek, minél kirívóbbak. Ők idős korukban is erre fognak törekedni, hogy megőrizzék extremitásukat és egyáltalán nem fogja érdekelni mások véleménye, hanem csak az, hogy boldogok legyenek
2014. márc. 9. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
2-es :D Inkább a cigányok!
2014. márc. 9. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Azért arra kíváncsi lennék, ki az a 73%, aki szerint agyon kéne lőni őket. Kíváncsi lennék az érveikre is.
2014. márc. 9. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Szerintem csak ki akarnak lógni a tömegből, de kilógni, és kiemelkedni nem ugyanaz. :D Képzeljük el aki kilóg hova lóg? A lógó dolgok lefelé lógnak, ami a tömeghez lépest alacsonyabb értékszerűséget fog eredményezni, de önmagához képest normális. Önmagában mikor ezt a normalitást megéli, előbb utóbb meg is haladja, és a tömeg átlagos szintjére visszatér, de csak a világ felé mutatott megnyilvánulásai szerint, viszont a lelke már letisztult a vágytól, hogy deviáns legyen, majd a tömegben jó táptalaj adatik meg, hogy immáron kiemelkedjen azáltal, hogy valamerre ismételten el kell kezdenie haladni, különben megáll számára az élet, mert az élet mozgás, a tömeg pedig nagyon lassan mozog, és változik, ezért az egyének kilengései tűnhetnek furcsának, holott csak gyorsabb ütemű fejlődési ágra kapcsolódtak. Szóval ami rávesz valaki az ilyen dolgokra az az, hogy élni szeretne, a maga érzései szerint. A érzés a mutató, hogy az életben azt teszed e amit tenned kell, vagy sem. Ha fáj, és szenvedsz akkor rossz úton jársz, ha boldog vagy jó úton jársz. Ugyanakkor a szenvedés is lehet boldogság, ha a célját felismerted, és látod.
2014. márc. 9. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

1. Nem kell belépni, csak várni picit míg tölt és bejönnek a képek.


Részemről még azt is el tudnám képzelni, hogy ha egy hasonló szembe jönne az utcán pár gyengébb idegrendszerű ember, esetleg kisgyerek meg is ilyedne... és mint írtam a kérdésemben, alapvetően nem vagyok a testékszerek ellen míg megvan a jó ízlés határa, de itt nem igazán van meg már sajnos.

Mondjuk a hétköznapi életüket megnézném, például ha csak elmegy bevásárolni vagy hasonló, hogy mennyien megbámulják őket, nem hiszem el hogy nem zavaró egy idő után.

2014. márc. 9. 17:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!