Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » 14eves vagyok és kB 175centi...

14eves vagyok és kB 175centi Valahogy megszeretnem állítani, hogy lehetséges ez? (hogy ilyen magas eléggé zavar is! )

Figyelt kérdés

Ez engem eléggé is zavar, meddig fogok kB nőni vagy hány centi leszek

Válaszokat előre is köszönöm!


2017. dec. 4. 19:46
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Magas vagyok*
2017. dec. 4. 19:47
 2/15 anonim ***** válasza:
lány vagy fiu vagy
2017. dec. 4. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Fiú
2017. dec. 4. 19:59
 4/15 anonim ***** válasza:
Ezt nem tudod megállítani
2017. dec. 4. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
És kB hány centi leszek? 😫
2017. dec. 4. 20:04
 6/15 anonim ***** válasza:
Ez nem olyan vészes, sőt ha megállítanád, akkor végül alacsony lennél. (Gyakorlatilag nem megállíthatatlan, de csak egy egészségtelen/veszélyes módszert tudok, szóval szerintem tegyél le róla.)
2017. dec. 4. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
175 centi alacsonynak számít? Ezt honnan veszed utolsó? Ez az átlag (ami kb.174-178 között van).
2017. dec. 4. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Akár ezt is bevallalnam, mert már annyira elvagyok keseredve.

Nagyon nem akarok 2 méteres lenni!

Sőt nagykn nem is akarok már nőni!

2017. dec. 4. 20:13
 9/15 anonim ***** válasza:

Koraérett típus vagy. Vagy tényleg óriásira fogsz nőni!


Én 14-15 évesen 171 cm, én voltam az osztályból a 4. legnagyobb a 36-ból! Ehhez jött még 68 kiló. Simán beállhattam volna korosztályos amerikai-futball csapatba falembernek. Nagydarabnak számítottam.

Teltek-múltak az évek, szépen-lassan 18 évesen fiúk között már leghátul voltam a tornasorban! 174 centi lettem végül. Mondjuk tegyük hozzá, hogy nálunk osztályon belül nem volt nagy szórás magasság tekintetében fiúk között: 2-3 kivételtől eltekintve mindenki 174 és 180 között volt/van.

2017. dec. 4. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Kis naiv. Em akarlak elkeseriteni, de fogsz még nőni valószínüleg. Ennek viszont örülnöd kéne! A magas fiúk a legvonzóbbak. Ez a "nem akarok 2 métetes lenni" duma meg az a tipikus mindat amit azert tukmálsz a fejedbe, mert egy csomó ember mikor meglát egy magasabb embert az az első reakciója hogy "basszus. 2 méteres tuti". Alapbol negativnak állítják be csak mert ők picik és most jött egy kivétel akit valamiért csesztetni kell. De hidd el! Nem rossz ha magas vagy! Pláne fiú létedre.

Feltételezem hogy még ált. Suliba jársz. Jövőre gimiben fel sem fog tünni, hisz ott már mindenki megnyúlik :)

Fel a fejjel! Ez a tulajdonság nagxon is pozitív.

2017. dec. 4. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!