Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » 161 centi magas vagyok és 56...

161 centi magas vagyok és 56 kg. Minimum 7 kg-ot szeretnék leadni 2 hónap alatt, ez lehetséges?

Figyelt kérdés
Leginkább a combomból és a fenekemből. Szóval zsírt szeretnék veszteni, milyen diétát csináljak és mit sportoljak? A gugolás az nem jó mert attól még nagyobb lesz a fenekem és a combom. A kardió az jó?
2017. jún. 24. 15:30
 1/4 anonim ***** válasza:
90%

1. Nincs helyi zsírégetés.

2. Nincs helyi zsírégetés.

3. Még mindig nincs helyi zsírégetés, és soha nem is lesz.


Akkor fogsz fogyni, ha kevesebbet eszel mint amennyit elhasználsz.


És a kategoria is rossz.

2017. jún. 24. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Az előző kommentet kiegészíteném azzal, hogy nincs helyi zsírégetés.
2017. jún. 24. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
39%

Szia! Nekem is hasonló problémám volt, (169 cm, 50kg) és 4kg-ot le szerettem volna adni comb-fenékből. Vagyis még tart a fogyás, de úgy gondoltam látva a kérdésedet megírom nekem mi jött be, hátha nálad is működik. Nagy eséllyel fog, de csak ha kitartasz :)


Magamból kiindulva alapvetően a legnehezebb a diéta lesz. (Segít a kalóriabázis.hu) Viszont ami már sanyargatósabb diéta, azt nem fogod sokáig bírni, ezért inkább ajánlom a rendes kajákat, csak mértékkel. ÉS itt jön képbe a kalóriabázis, ahol tervezgetheted a napi értendedet, az alapján miből mennyi fér bele a napodba.

Én itt döbbentem le, hogy a napi keretem nekem 700, de 3db túsórétessel már felborul az egész rendszer ugyanis több mint 1000 kalória, nagyon sok bevitel, mégis volt olyan nap, mikor megettem vagy 10-et. Most már azért jobban tervezek ha fogyni szeretnék.


A sport is nagyon fontos, bizony kardiózni kell, én 3 hónapig kitartóan elmentem esténként futni, de aztán ez valahogy abbamaradt, kedvem már nem volt hozzá, és inkább otthon edzettem, de az meg annyira nem fogyasztott, ezért én most edzőterembe járok cross fit-re. De ez én vagyok, lehet te meg megszereted a futást, vagy a bicajozást, ki tudja :D A lényeg hogy kitartóan csináld, és ne feledd, akkor fogysz, ha kevesebbet viszel be mint amennyit elégetsz.

2017. jún. 27. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szepen! Edzo terembe nem tudok menni mert egy lepukkant faluban elek, a nagyon dietas kajakat sem mert itt altalaban csak szalamik meg ilyen egezsegtelen ennivalok vannak .. szoval szerintem marad a napi 1szeri etkezes es kemenyen edzek:)
2017. jún. 27. 21:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!