Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » 14 éves vagyok, és nagyon...

14 éves vagyok, és nagyon szeretnék modellkedni. Az alakom, meg a szépségem meg van hozzá, csak nem vagyok túl magas, kb.168 cm. így lehetséges hogy modellkedhessek, vagy felejtsem el?

Figyelt kérdés

2017. aug. 22. 21:39
 1/6 anonim ***** válasza:
67%
Az a baj,hogy attól még, hogy szép az arcod, felejtős,ha nem karakteres.. Ezt leszámítva 14 évesen még simán nőlhetsz annyit:)
2017. aug. 22. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
48%
14 éves modelleket nem nagyon szoktak keresni, ekkor még nem annyira karakteres az arca az embernek (persze vannak kivételek), és nem nagyon tudnának utazgatni külföldre. Pár év múlva próbáld meg, ha mindennek megfelelsz. De utána felejtsd el a csokit, meg úgy minden bűnös dolgot és ne hidd, hogy könnyű lesz :D
2017. aug. 23. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Fotó modell lehetsz.
2017. aug. 23. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
61%
Nincs olyan,hogy fotomodell. Mikor felejtitek el vegre ezt a hulyeseget?
2017. aug. 23. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
Dehogy kell oda karakteres arc, épp hogy jellegtelen kell, amit lehet sminkelni ilyenre is, olyanra is.
2017. aug. 23. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
49%
13 éves kortól keresnek modelleket, de egyelőre biztos hogy alacsony leszel, mert arcmodell nincsen
2017. aug. 23. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!