Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Leírnád mit gondolsz magadról...

Leírnád mit gondolsz magadról teljesen őszintén reálisan?

Figyelt kérdés

Nézzük ki mennyire önreflektív. :)


Negatív, pozitív tulajdonságok reálisan, mit csinálsz rosszul/jól az életedben.


2017. nov. 22. 14:53
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
66%
Felesleges. Értéktelen.
2017. nov. 22. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%

Hát eléggé zárkózott vagyok és félénk, nem eléggé magabiztos és néha paranoiás

Gyakran felhúzom magam,de könnyen megbocsátok

Azért, hogy ne sértsek meg valakit, meghallgatom, de a legtöbb ember témája nem érdekel, nem szeretek felületesen csevegni, de egyébként sajna figyelmetlen vagyok, ha valami nem érdekel

Sokszor vannak hangulatváltozásaim, amolyan hangulatember vagyok,de ezt tudom, h az én hülyeségem, ilyenkor csak a hülyéken vezetem le pl. a feszültséget, de mást nem bántok, csak magamban örlődök

Sokszor halasztgatok, lusta vagyok otthon, de munkába szorgos

Amúgy néha tényleg vannak tévképzeteim, pl.a munkahelyen azt hiszem, h engem pletykálnak ki, de írtam, h van egy kis paranoiám


Dícsérni nem szeretem magam, ez is egy rossz tulajdonság, pedig vannak pozitív tulajdonságaim is


Ja, azért nem vagyok önutáló

2017. nov. 22. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%

A létező negatív tulajdonságok nagyrészét magamra tudnám illeszteni, főként mások megítélése alapján látom saját magam negatívan.

Hiába illettek néha kedves tulajdonságokkal is, magamat csupán rossz jellemvonásokkal vagyok ennek ellenére is felruházni.

Összességében az egész életemet és személyemet értéktelennek tartom.

2017. nov. 22. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
88%
Hülye vagyok.
2017. nov. 22. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
hiperérzékeny, lobbanékony, kritikát nem tűrő, aggodalmaskodó, szorongó, megbocsátó, nagylelkű, együttérző anarcho-feminista nőszemély.
2017. nov. 22. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
Antiszociális (a felesleges csevegéseket én sem bírom), szarkasztikus, introvertált, "lesz.rom típus", nem túl jó háziasszony, de jó anya, precíz munkatárs és a világ dolgaira nyitott ember vagyok.
2017. nov. 22. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%

Jók: empatikus, segítőkész, mélyérzésű, intelligens, értelmes, művelt, okos, rendszerető, csinos, ápolt,maximalista

Rosszak: lenéző, cinikus, negatív gondolkodású,túl érzékeny, túl aggódó, fizilailag gyenge, mindig fáradt, lassú, türelmetlen,szorongó, perfekcionista

2017. nov. 22. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%

Szarkasztikus, hiper, intro én is

Amúgy kapunk valamilyen elemzést? #2

2017. nov. 22. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
Még a 7eshez. A 6os is igaz rám. Csak nem vagyok anya.☺ de sajnos nagyon erősen introvertált.
2017. nov. 22. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
Külsővel kapcsolatban is írhattok. Leírom magam példaként: szétszórt, halogató, időt nem jól beosztó, mindig késő, mindent lesz@ró, álszent, brutálisan hazug, álmodozó, álomvilágba élő, kifogásokat kereső, önbecsapó, félénk néha bátor, verbálisan gyenge, zárkózott, ítélkező de empátiát erőltet, sokszor mégis őszintén mélyen empatikus, túl sokat fantáziáló, nehezen vagy nem cselekvő, negatív, kritikus, reális, de sokszor érzelmes, mélyérzésű, melankolikus, depresszív, szorongó, hangulatingadozásainak áldozataként él, nem beismerő, nem megbánó, hárító, önmagát védő, alkalmazkodó, sokmindent eltűrő, nyitott új dolgokra, nem túl anyagias, könnyen elengedő, ritkán ragaszkodó, nem szabálykövető, inkább szabálysértő, nem korrekt, de jószívű és nem irigy, vannak területek amikhez hülye és vannak területek amikhez okos, külsőleg és belsőleg is megosztó, nincs érzéke az öltözködéshez, narancsbőrös a combja, de vékony, magas és jó alakú, túl nagy az orra és csúnyák a fogai. Na jó meguntam. :D
2017. nov. 22. 15:39
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!