Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nem szeretik a nők az...

Miért nem szeretik a nők az alacsony férfiakat?

Figyelt kérdés

2017. dec. 6. 19:44
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
"Sok magas férfi létezik, még is soknak nincs nője, ez amiatt van, mert csórok és ezt a nők pillanatok alatt leszűrik ügyes kis rafinált kérdéseikkel hogy: mit dolgozol, hol laksz stb és máris leszűrik a férfi anyagi mivoltát, ennyi." - Hát nem is fogok eltartani egy felnőttet, már ne is haragudj. Ha én is megfogom a munkát, és másodállást is vállalok, nőként, hogy ne szoruljak rá anyagilag másra, akkor ezt egy férfi is meg tudja tenni. Aki nem, arra meg nincs szükségem. Ha gyereket akarok, majd szülök, vagy örökbe fogadok, aztán eltartom, amíg felnő, de úgy nevelem, hogy ne egy lusta here legyen belőle, hanem igenis dolgozzon.
2017. dec. 10. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Kérdező! Teljesen igazad van.

A legtöbb nő a pénzes pasasokra hajt, csak éppen ideológiát gyárt hozzá, hogy ne nézzék rögtön anyagias ribinek.

A bemutatkozást követő legelső kérdéseikkel, kizárólag a pasasok anyagi lehetőségeit térképezik fel.

Pl.:

Milyen autód van? Egyedül laksz? Van lakásod? Mit dolgozol? Mennyit keresel? Nem baj, ha majd otthon maradok a leendő gyerekeinkkel? Én ugyan nem fogok majd dolgozni, de ugye közös kasszán leszünk? Ugye kapok majd én is bankkártyát a "közös" számlánkhoz?

Majd később:

...és ha éjjel hazaesel a munkából, ugye még kitakarítasz mielőtt megfőzöd nekem a másnapi ebédet? ...és ugye nem fogod majd elvárni tőlem, hogy az egész napi fárasztó tv nézés és fészbúkozást követően én mosogassak el? stb...stb...

2017. dec. 11. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!