Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A nők miért nem szeretik az...

A nők miért nem szeretik az alacsony férfiakat?

Figyelt kérdés
Miért kerülik a nők az alacsony férfiakat?
2013. szept. 29. 10:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Mert alacsonyak. Van akit ez nem zavar.
2013. szept. 29. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Milyen nők?

Nekem alacsony a férjem. Az egyik barátja még alacsonyabb, mégis van mindig barátnője.

Nem értem miről beszélsz.

2013. szept. 29. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
37%
A magas lanyokat zavarja az alacsony ferfi mert nem erzi nonek mellette magat.
2013. szept. 29. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
Nem a magasság a lényeg. Pl. én nem úgy vettem észre, hogy az énekest Prince-t kerülték volna a nők. És ez csak 1 példa. Ha szép a pofid és jó a dumád akkor mindegy hogy hány centi vagy....
2013. szept. 29. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Én magam alig vagyok 160 cm így érthető, hogy nem szeretnék velem egymagas, vagy nálam alacsonyabb férfit. Persze ez nem lenne kizáró ok, ha úgy érzem, minden más stimmel.
2013. szept. 29. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Vannak nők, akiknek a magas férfiak tetszenek. Mint pl. én is. Egy nálam alacsonyabb pasival sosem tudnék kezdni. Az egy magasat is meggondolnám.
2013. szept. 29. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ha lényeges dif. van akkor,talán zavaró,de ha 1-2 max 3 centivel kisebb vagy nagyobb semmi gond nincs én szerintem.
2013. szept. 29. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
61%

Szeretem az alacsony pasikat, nekem is volt ilyen párom, viszont az jellemző rájuk, hogy eléggé izgágák :-P.

Jelenleg egy 190 cm magas párom van, ő nyugisabb egy kicsit, ha már lehet igy általánositani és minthogy 175 cm vagyok, igy magas sarkút is tudok mellette venni alkalmakra. Ágyban pedig a nagy karjaival jól át tud ölelni és mindenhova elér :P és nagyon sok pózt is össze tudunk hozni.

2013. szept. 29. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Én imádom az alacsonyakat. :D


159 cm vagyok. Kb. 3 embert ismerek aki alacsonyabb nálam de akár mikor megláttom őket jól 'megnyúzom őket' :DD

19l

2013. szept. 29. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Hát szerintem ez nem igaz hogy kerülik. Én nagyon alacsony (156 cm)vagyok és nem jönnek be a magas pasik. Ettől függetlenül jártam már magas sráccal, szóval ha szerelmes vagy igazán, akkor ilyen "apróságokat" nem nézel.
2013. szept. 29. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!