Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Azok a telt nők, akiknek...

Azok a telt nők, akiknek cérnavékony pasijuk van, miért nem érzik, hogy "hozzájuk kellene fogyni"?

Figyelt kérdés
Szó szerint a "hozzáidomulnának" a barátjukhoz.
2017. dec. 7. 20:27
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
87%
Mi értelme lenne?
2017. dec. 7. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
20%

Az ilyenek nem úgy gondolkoznak mint a többi ember, egy dagadtnak az számít hogy jól kibírják kormolni, míg a gizda pont arra megy hogy elismerést kapjon.

Ezért nem látsz nagy darab kúrós nőket, szintén hájas emberrel, mert azoknak eleve kicsi és nem képes addig berakni míg a másik szeretné.

2017. dec. 7. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
83%
nem nem érzik. Ahogy te se érzed miért ilyen ostoba ez a kérdés.
2017. dec. 7. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:

Az lenne az értelme, hogy ne úgy nézzenek ki, mint aki megette a reggelit a párja elől.


2. Ez irtó jó! Az ismerősöm biztos ékes szerszámmal rendelkezik, a kövér pasiknak pedig rejtett péniszük van. Így legalább betalál a löttyedt hasú nő muffjába. ☺

2017. dec. 7. 20:44
 5/24 anonim ***** válasza:
94%

Miért kéne, hogy neked megfeleljenek, vagy mi?


Én átlagos alkatú vagyok (tehát nem modell), a párom férfi létére elég vékony.

Neki mindigis a melles-combos nők tetszettek, nem pedig azok, akik annyira vékonyak, mint ő, csak nőben. Ponthogy ő szeretne hízni picit, csak nem tud.

2017. dec. 7. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
87%
Hihetetlenül buta, bunkó és primitív ember vagy, kérdező.
2017. dec. 7. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
80%

Mert így szeretik őket, így jó.


S szerinted a cérna fickó, miért nem akarja beérni párját súlyban...ugyanezért.


S mit szólnak az olyanokhoz, mint te s véleménye? Le vagy te fosva ostobaságoddal;)

2017. dec. 7. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Lehet, többet sem foglalkozom ezzel, csak vicces....
2017. dec. 8. 05:07
 9/24 anonim ***** válasza:
77%
Nem mondtam viccet, Dezsőkém! 😁
2017. dec. 8. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Nem vagyok Dezső, max., ha átoperáltatom magam. Igazából nem is a csajjal van a baj, hanem a pasijával, mert nyálcsorgatóan stíröli az fenekemet, és még megjegyzést tesz arra, hogy "neked micsoda derekad van még két gyerek 👶 után is". Kérdeztem: "Nem értem, miért kellene elhízni? Hol itt az összefüggés?". Azt mondta:"Bár a barátnőmnek lenne ilyen teste".
2017. dec. 9. 08:38
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!