Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Van olyan erősebb alkatú,...

Van olyan erősebb alkatú, vastag combú lány, aki elégedett az alkatával, és nem szeretne fogyni?

Figyelt kérdés

2017. febr. 5. 08:05
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Én elég duci vagyok (kb 10 kiló feleslege), inkább hasra hizok sem mint combra.

Volt hogy lefogytam, és habár mások dicsértek, én nem voltam elégedett magammal. Leginkább az nem tetszett hogy semmi mellem és fenekem nem volt, most pedig hogy ducibb vagyok szép kerek,telt cicim van és jó seggem is :D

Nem mondom, hogy pár kilót nem adnék le hasból, de soványan egyszerüen nem érzem jól magam!

Sokan beszólnak miatta, de annyira nem érdekel, nem másnak akarok elsosorban tetszeni vagy megfelelni, hanem magamnak!

páromnak is így tetszem.

2017. febr. 5. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én.

Edzek ugyan, és fogytam is elég sokat, de arányaiban vastagok maradnak a combjaim, bármit csinálok. Kezd kialakulni "thigh gapem", de még mindig kerekek, és egyre izmosabbak, viszont a barátoménál mindig vastagabbak maradnak. Szeretem, ahogy kinéznek.

2017. febr. 5. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!