Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Beszippantott az internet...

Beszippantott az internet világa, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Suliba járak, amikor itthon vagyok olyan 90%ban netezek. Van hogy a suliban is netezek telón. Ha itthon vagyok de nem netezek, akkor folyton ásítok, unatkozom, elveszettnek érzem magam. Reggel felkelés után minimum egy óráig nem netezek és lefekvés előtt sem netezek egy óráig. Azt hittem ez elég lesz, hogy ne legyek függő, de úgy látszik mégsem. Égyszi adjatok valami tippet hogyan álljak le, ez így nem élet.

2017. dec. 10. 15:23
 1/4 anonim ***** válasza:
50%
Én is ilyen vagyok, a probléma forrása az hogy nincs életunk igy mással nem tudjuk szorakoztatni magunkat csak az internetel.
2017. dec. 10. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem is ez volt a problémám, kb. 18 éves koromig csak ezt csináltam, loptam a napot. Eközben pénzem se volt semmire mert játékokra meg hülyeségekre költöttem a zsebpénzem. Aztán megembereltem magam, mert meguntam ezt és kerestem diákmunkát, most egész okés a helyzetem. Visszaszorult a netezés, munkaközben nem lehet/nem tudok, pénzt is keresek és tapasztalatot is gyűjtök és meg tudom venni az egyéb hülyeségeket is :D
2017. dec. 10. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
A kedves szüleitek amúgy ilyenkor hol vannak? Nem tűnik fel, hogy kallódik a gyerek és nő mint a gaz?
2017. dec. 10. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Húzd ki a dugót...
2017. dec. 10. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!