Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van más is, akinek Son Goku...

Van más is, akinek Son Goku és Bud Spencer a példaképe?

Figyelt kérdés

Egyszerűen zseniálisak úgy ahogy vannak. Nagyon nagy forma mind a kettő a kedvenceim. Már gyerekkorom óta imádtam őket látni a tv-ben, izgalmasak voltak nagyon, meg az az átélés is amit nyújtottak egyszerűen fantasztikus volt számomra. Legendás harcosok nem tudom őket megunni és nem is akarom. Kitartóak soha nem adják fel, ha kell a végsőkig küzdenek, mindemellett a végtelenségig jó indulatúak és van jellemük.

Sokszor, ha tehettem volna azonosultam volna a karakterükkel, meg a szerepükkel is és nem egyszer lerajzoltam őket.

Igazi klasszikusok és örökzöldek.

A legnagyobbak!


[link]


[link]



2017. dec. 10. 15:54
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ismerek külön-külön olyanokat, akiknek vagy Goku vagy Bud a példaképe, de a kettőről együtt még nem hallottam. :D

A rajzaid kiposztolhatnád, érdekel mit alkottál. ^-^

2017. dec. 10. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
74%
Son Spencer és vagy Bud Goku!
2017. dec. 10. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
85%

Itt adja fel Son Goku:


https://www.youtube.com/watch?v=KJNvn37L0As


Ez kimaradt neked kérdező? Aztán a fiára bízza Cellt, mert ő nem bír vele.

2017. dec. 10. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!