Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek ciki egy elektromo...

Szerintetek ciki egy elektromos roller? Arra kéne, hogy amikor nagyobb távokra megyek túrázni és elfáradok vagy ha pl lemegyek vidékre, kisvárisban ne kelljen buszozni stb. de én egy 24 éves fiú vok és 84 kg.

Figyelt kérdés
egy ilyenre gondoltam. ez 130 kg-ot bír, 100 perc alatt feltölt és 25-30 km-t elmegy egy töltéssel. sebesség: 25km/h https://www.youtube.com/watch?v=X_epHqIW414
2017. dec. 11. 16:41
 1/2 anonim ***** válasza:

szerintem tök májer


az ilyen elektromos egyszemélyes kütyük a jövő

2017. dec. 11. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Feltéve, hogy a plusz 7kg cipelésében nem fáradtál el...


Csak burkolt úton közlekedik, kavicson és földúton gumikerék kell hozzá, mely csak 200mm átmérővel kapható, vastagabb, esetleg nem hozzá való, és sokkal lassabb, plusz vizesen megszünteti a féket.


A túra fajtája és az időkorlát is számít. Ha sátrat viszel, létezik másfél kilós 2000mm eső ellen, a súlya nem több egy ásványvíznél. Abban is erőre kaphatsz.


Nekem inkább a vonattól a hegyi ösvényig tartó 5-10km leküzdése jelent gondot. Erre lehetőség szerint ott a taxi, über -- egy autó akkor is megeszik havi 20000 biztosítást, ha csak áll -- én ennek a feléből megoldom a havi taxi, über szükségletemet.


Komoly kategoriális ugrás az elektromos mountain bike. A rollerrel ellentétben tökéletesen szervizelhető, ugyanúgy vonatra lehet vele szállni, és bármilyen, burkolat nélküli erdei úton is 120-180 kilométerre elrepít, majd ezután emberi erővel nincs határ. Ugyanúgy élvezhető a természet, a táj, beülhetsz vele kerthelyiségbe, stb.


Fantasztikus dolog, kinyílik vele a horizont.

2018. máj. 18. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!