Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Milyen manuális (nem elektromo...

Milyen manuális (nem elektromos) tűzőgép tűz 20mm-nél nagyobb kapcsot?

Figyelt kérdés
Ugyanolyan kapcsot mint ami az irattűző, csak nagyobb lábakkal! ;)Az enyém csak 6-14mm-ig fogad, szeretnék nagyobbat!
2017. aug. 11. 07:52
 1/7 anonim ***** válasza:
Ipari gépet vegyél.
2017. aug. 11. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Vennék én bevallom, híve vagyok a jónak, de ide-oda rohangálni vele árammal, kábellel vagy kompresszorral, az kicsit macerás!

Így sima kézzel verőset keresek!

Láttam sokat, nézegettem, de nem találok manuálisat...

De kösz a választ!

2017. aug. 11. 08:52
 3/7 anonim ***** válasza:

Nekem van egy régi 12 kg-s poroltóm,-kiherélve. Tehát ki van véve belőle a szénsav patron. Ezt felnyomom otthon 12~13 bar-ig. Ha megyek ki a hobby telekre(nincs áram)így ott,ha kell levegő,ezt használom.

A LÉNYEG:

Pár éve az ágyneműtartós heverő aljáról lejött a farost lemez...vittem ki(kölcsön)levegős tűzőgépet,és a tartályról a levegővel visszalőttem. Igaz,az is 18-s kapocs volt.

Csak, mint lehetséges alternatívát írtam,...szerintem kéziben nem létezik ekkora. Elektromossal dolgoztam már egyszer szintén 16-s használva,nekem nagy csalódás volt(vagy a gép volt s.@r).

2017. aug. 11. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Nem is rossz ötlet! :)

Köszönöm az ötletet!

2017. aug. 11. 21:34
 5/7 anonim ***** válasza:
Tűzoltó készülék felújítóknál szerezhetsz,...bírja,mivel 17bar az "üzemi" nyomástűrése...én villanymotor+2hengeres ZIL kompresszorral nyomom föl...úgy 14 körülig.
2017. aug. 12. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Átlag, hány lövést bír úgy? Sac/kb?
2017. aug. 12. 13:46
 7/7 anonim ***** válasza:

Bocs,csak 1x használtam e célból...úgy 3,5 éve,-nem emlékszem.

Amire használom: Ha a kiskocsim(2 trabant kerék)tök lapos,ezzel fel tudom nyomni rendesen mindkettőt(kb.2 barig).

2017. aug. 12. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!