Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Minna-san! Szerintetek ezt a...

Minna-san! Szerintetek ezt a levelet, hány éves ember írta? De komolyan! Szerintetek ebből hány ébesnek jön le a kora? 20f

Figyelt kérdés
azt mondta nekem ma anyu, hogy jövőre Pestre is eljön velem még többször (főleg gyakorolni velem az egyedül utazást...), de csak akkor, ha nem költünk 4-5 ezreket a Burger King-ben, hanem csak olcsó kajákat eszünk (főzelék, stb, meg itthonról hozunk)... Szóval most már nem a metrózás zavarja úgy látszik, hanem az, hogy sokat költünk / költöttünk... Pedig annak a nagy részét én álltam... De mindegy, ha ezt megígérte, remélem be is tartja, bár ez a mostani helyzetet nézve egyáltalán nem biztos... Idén már nem visz el azt mondta... Amúgy lenne egy olyan kérdésem, hogy Krisztinéni szerint el tudnék menni egyedül Pestre? Az Anikó és anyu szerint igen, de azért szerintem gyakorolni kéne az egyedüli jegyvásárlást, WC-re menést, stb... Meg hogy nehogy elhagyjam a fontos irataimat, pénzemet, stb... Meg kíváncsi lennék még, hogy Krisztinéni szerint mit kellene gyakorolnom anyuval, hogy ha egyedül megyek, flottul menjen minden... A Krisztiánt is beszervezem majd az első körökben, bár legutóbb nekem viccesen azt mondta, hogy csak akkor kalauzol el engem Pesten, ha fizetek neki vagy kaját veszek neki, de szerintem (remélem) ezzel csak viccelt... Majd megkérdezem komolyan tőle...
2017. dec. 11. 22:00
 1/10 anonim ***** válasza:
13-14.
2017. dec. 11. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
8-9
2017. dec. 11. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
11
2017. dec. 12. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Salx Narval ***** válasza:
Én úgy 14-15 évesnek gondolnám. Fiatalabb gyereket nem igen szoktak egyedül elengedni még úgy sem ha párszor felkísérik előtte. Zavaró ugyan az " én fizetem " kijelentés de lehet, hogy a félrerakott pénzét értette ez alatt. Még egy dolgot eltudok képzelni, hogy kicsit idősebb csak esetleg valami fogyatékkal élő fiatalról van szó és a Kriszti néni akinek a tanácsát kéri valamiféle segítője, nevelője, stb.
2017. dec. 12. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Utolsó, ez egyre rosszabb... 14-15 évesen régebben már dolgoztak, önfenntartóak voltak az emberek. én 10 évesen olyan iskolába jártam, ahova MINDEN NAP 1.5 órát utaztam TELJESEN egyedül. kisebb voltam az átlagnál de nem voltam hülye... Ha választanom kellett volna a rövid póráz és az agyon óvás valamint a szabadság között akkor a szabadságot választom, mégha néha emiatt pofára is esem. Tehát nem állja az hoigy 14-15 éves kor alatt nem járnak a FIATALOK messzebbre. mert 14-15 éves már nem gyerek hanem ifjú, fiatal.
2017. dec. 12. 08:57
 6/10 anonim ***** válasza:
De amúgy hány éves akkor?
2017. dec. 12. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Mai világban, mai szülői hozzáállással olyan 14-15 sztem is. Leginkább az alábbiakból:

- azért fiatalabb gyerek nem szokta anyuval közös gyorskajáldálását fizetni / nem úgy fogalmaz, hogy "én állom"

- vidékről Pestre sok szülő félti egyedül felengedni a gyerekét (néha gyk-n még 16-17 éveseket sem)... vagy fordítva. Pesten én is közlekedtem egyedül 13-14 évesen is, de félig-meddig ismeretlen városba engem sem engedtek le szívesen egyedül, max. vonattal úgy, hogy kikísértek, és a vidéki város állomásán is várt rám vki

- ha idősebb lenne a leányzó/fiú ilyen szóhasználattal meg azon való parával, hogy nehogy elhagyja az iratait, elég kínos lenne, szóval remélem, hogy nem 16+ :) (mondjuk a wc-re menés "gyakorlása" féletti para azért 8+ évesen is elég gáz)

2017. dec. 12. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Salx Narval ***** válasza:
Ha rosszabb, ha nem én a 13 éves gyerekemet nem engedném egyedül Pesten ketetni, de még a 15 éveset sem.
2017. dec. 12. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
az illető 35 éves, anyuci pici fiacskája... ezen kívül nagyon magasan funkcionáló asperger szindrómás, NEM autizmus hanem asperger.
2017. dec. 12. 16:17
 10/10 Odin-15 válasza:
akkor egyedül én tippeltem volna 25+, hogy ha hamarabb találok rá erre a kérdésre :D
2019. jan. 11. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!