Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Férfiak, miért? Mikor szűntete...

Férfiak, miért? Mikor szűntetek meg férfinak lenni?

Figyelt kérdés

Előre bocsátanám, komolynak szánom a kérdést, és értelmes válaszokra vagyok kíváncsi.


Egyszerűen nem értem, kedves "férfiak", hogyan, mikor herélt ki titeket ez a világ? Mikor váltatok "férfiak" helyett nagyra nőtt óvodásokká, akik picsognak, nyafognak, hisztiznek, brutálisabban, mint bármelyik nő, akit ismerek. Mikor lettetek nebántsvirágok, akiknek az érzékeny rózsaszín kis lelkecskéjét a legkisebb szellő is megsérti?

Mikor cserélődtek fel ennyire a szerepek, vagy mindig is ilyenek voltak?


2017. dec. 12. 11:54
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
60%
Az én Férfim egy igazi Férfi. Kikérem az ő nevében is ezt a sértő, provokáló kérdést. :@
2017. dec. 13. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
32%
36 éves férfi vagyok! A férfiasság minden külső jelét rámtette a természet, erősen mély hang, erősebb szőrzet, viszonylag nagy orr, széles vállak, izmos test. Határozottnak, és karakánnak mondanak mások, talán mert már 14 éves koromban elhatároztam, hogy ilyen akarok lenni! És sajnos én is észrevettem már, hogy kevesen vagyunk. A haverjaim is csajok. Néha le is ku.rvázom őket.
2017. dec. 13. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!