Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nem jönnek össze a...

Miért nem jönnek össze a dolgok, hogy viseljem el a környezetemben a dolgokat?

Figyelt kérdés

Egyszerűen semmi sem alakul jó, és úgy veszem észre senkit sem érdekel.Pl a legjobb baratnőmnek most van új pasi és egész nap róla beszél, ami nem zavar csak nem rétem nekem miért alakul minden másképp?

SZivesen hallgatom nem az de tudja jól ő is, hogy engem mennyire megbántott egy fiú és persze rosszul esik, igy fel sem tudom hozni neki...nem is érdekelné szerintem

(az a fiú más lányt választ, mert könnyebben megkapta, és csak a hibáimra köncentrált, nem érdekeltem őt sajnos).

Az egészségem sem az igazi, vannak női gondjaim és a sok stressz miatt mindennapos hasi fájdalmaim stb.

Az egyetemen sem mennek jól a dolgok, csak úgy elvagyok.


Nem tudom kezelni ezeket a dolgokat, pedig nagyon nagyon próbáltam pozitiv maradni, megbecsülöm a jó dolgokat de nehéz...A körülöttem lévők nem veszik észre szerintem, nem hinném érdekelné..



2017. dec. 12. 18:19
 1/4 A kérdező kommentje:
Sok a hiba sajnos a sirás kerülget(és hosszú i-m sincs), kérlek nézzétek el.
2017. dec. 12. 18:20
 2/4 anonim ***** válasza:
ne erőltesd a "pozitívnak" maradás dolgot, mert amit magunkra erőltetünk, az általában nem használ, vagy egyenesen kontraproduktív. Légy helyette objektív. Helyezkedj felül a saját nézőpontodon, és ítéld meg onnan a helyzeted. Vesd számba, hogy mi az ami kellemetlenséget okoz, mi az ami rosszul megy, és ezek közül min tudnál változtatni. Amin nem tudsz változtatni, azt értelemszerűen nem is érdemes erőltetni. Amin esetleg tudnál változtatni, arra keress módszereket, lehetséges megoldásokat, hogy hogyan lehetne. Ne engedd, hogy az elkeseredettség és a fásultság beszűkítse a racionalitásodat, a tudatos énedet. És keress valami tevékenységet, ami kikapcsol, és ellazít, ami átadja a flow élményt. Ha ilyet találsz, akkor elmúlik az igényed is rá, hogy panaszkodj a barátnődnek/valakinek, mert feloldódik a feszültség.
2017. dec. 12. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nyugi pár hónap és nevetve gondolsz vissza erre a kérdésre. :)
2017. dec. 12. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy nem..Ez a fiú volt aki minden bajomat feledtette :(...
2017. dec. 12. 18:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!