Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan változtathatnám meg a...

Hogyan változtathatnám meg a hozzáállásom azzal kapcsolatban mit mondanak rólam mások?

Figyelt kérdés

Néha túlzottan érdekel, hogy mások milyennek látnak és hogy mit gondolnak rólam. Nem akarok a véleményükkel foglalkozni, mégis nem tudok elmenni mellette és néhányszor eléggé rosszul esik. Például az egyik barátommal nagyon megromlott a viszonyunk és elkezdett szidni másoknak, nekem ez nagyon rosszul esett, nem szeretem ha beszédtéma vagyok

Régebben az exbarátnőm volt ilyen, az is szarul érintett.


2017. dec. 12. 19:06
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha egy zárt közösségben kell, hogy ezt megéld, akkor sehogyan sem tudod, rámész testileg lelkileg. Ha nem zárt az a közösség, akkor könnyebb a dolog, mert elkerülöd azokat az embereket, vagy azt a bizonyos helyet és a tájukra se mész.

Én most pont így vagyok az egyik szomszédunknak köszönhetően, állandóan hallgatózik, gőze nincs, nem is volt, hogy az ember miről beszél, miért háborog, megy a pcsa szájával, keveri a szrt a boltba, az utcán és az alkalmazottaknak akik ráadásul vidékről járnak ide dolgozni, rólunk tart kiselőadást.

Persze saját magáról, az ő gyerekeiről, a velük való kapcsolatról nem beszél ne félj, (a legjobb színben tünteti fel magát), hogy nála micsoda cirkuszok mentek éjjel meg nappal,az elviselhetetlen stílusa, természete miatt, az összes gyereke elmenekült külföldre, meg ahova tudtak, a tájára sem jönnek. Na mindegy.

Én ezt úgy oldom meg, hogy észrevettem 1-2x, hogy furcsán néznek rám, harmadszorra elkezdtem ritkítani ez esetben a boltba járást, nem jó pofizok, nem játszom meg magamat, nem szépítek, nem magyarázkodok. Nincs miért.

Elmegyek máshova inkább, vagy amennyire csak lehet ritkára veszem a náluk való vásárlást.

2017. dec. 12. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Igazából nem érdekel, hogy mit gondolnak, mert van gondom bajom enélkül is éppen elég, de mindenféle gyűtment ember, ne engedje már meg magának, hogy véleményt alkosson valakiről, rólam, akit nem is ismer (csak látásból) csak azért mert egy félkegyelmű ezt meg azt mondta. Sokkal nyugodtabb vagyok így, hogy kiiktattam őket. *
2017. dec. 12. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!