Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az ilyen viselkedéssel mi a...

Az ilyen viselkedéssel mi a céljuk egyes embereknek?

Figyelt kérdés
Vannak akik megszerzik a vizsgakérdéseket, egész félévben nem tanulnak semmit, aztán csak azokat bemagolják és persze 5-ösöket kapnak. Még ezzel önmagában nem lenne baj, de felvágnak vele, hogy nekik úgyis 5-ös lesz, mert megvannak nekik a kérdések, aztán vizsga után meg cikizik a többieket, akik nem tudták megszerezni, tanultak, viszont gyengébben sikerült nekik, hogy ó hát ez a vizsga milyen könnyű volt, ők egy nap alatt felkészültek rá, csak a buták nem írnak ebből 5-öst. Ezzel most magukat akarják fényezni, vagy ezzel akarnak menők lenni, vagy mi a céljuk vele? Beszólunk nekik mindig, hogy a megszerzett kérdésekkel könnyű 5-öst írni, amire meg úgy reagálnak, hogy csak irigyek vagyunk, mert mi nem tudunk olyan jól teljesíteni, mint ők.

2017. dec. 13. 16:21
 1/7 anonim ***** válasza:
52%
Ők nyomorékok. Ne foglalkozz velük. Amúgy én is ilyen vagyok. Tudom hogy ötös lesz a doga, mivel tudom hogy megtanúltam, és tudom az anyagot.
2017. dec. 13. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
"Fel akarnak vágni" valamivel és mert az eszükkel, felkészültségükkel nem tudnak, ez marad nekik.
2017. dec. 13. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
50%
A gyerekek ezt szokták csinálni,a paraszt alfaja.
2017. dec. 13. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%
Nem kell velük foglalkozni, hülyék. Nálunk, ha már megszerzi valaki a vizsgakérdéseket, megosztja az egész osztállyal, mert jófej.
2017. dec. 14. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Hát nálunk nem :( Ha kérjük, akkor azt mondjk, hogy dehogy adják, nincsenek megőrülve.

Mondjuk amikor egyszer megtudta a tanár, hoy megszerezték, az utolsó pillanatban összeállított egy új kérdéssort és jól megszívták. Na akkor meg már bezzeg nem volt ekkora szájuk :D

2017. dec. 14. 21:36
 6/7 anonim ***** válasza:
50%

Tudod az élet ilyen.

Van, aki keményen melózik és a teljes élet energiája arra megy el, hogy meló-meló-meló. És vannak, akik ügyesen és okosan trükköznek és 10ed annyi energiából 1.5x annyi eredményt érnek el és dicsekednek vele. Majd jössz te és azt hiszed, hogy azért, mert becsületes vagy, többet érdemelsz. De a világ nem így működik. A világ úgy működik, hogy az élelmesebb kerül előre.


Nem tudom, milyen szakon tanulsz, de műszaki informatikán Veszprémben kifejezetten az volt hátrányban, aki tanult, mert nem jutott ideje értelmes dolgokat tanulni, hanem csak az egyetem által kiadott felesleges hülyeségekkel foglalta le magát és a végén a munkában ő volt az, aki nem tudott semmit felmutatni, amit a szakma kér, csak azt, hogy milyen sok energiát fektetett egy felesleges dologba.


Orvosi szakon és Jogi szakon ez nem így van. Meglehet. De informatikában 25 éves dolgokat tanulni felesleges, mert az újakra is alig van idő, amit kér a szakma.


Szóval szokj hozzá és ha zavar, akkor vagy old meg, vagy vezessed le a felesleges feszültséget, mert ha ezen pattogsz, hogy valaki kevesebb munkával több eredményt ér el, mint te, akkor csak azt éred el, hogy rossz kedved lesz, amit te okozol magadnak.


Jöhetnek a lepontozások.


Én sem tudok érvényesülni az életben. Én dolgozok mások helyett is. Mások, meg 2 órát dolgoznak naponta, mert úgy is van egy olyan balek, mint én, aki megcsinálja helyettük a munkát, csak a végén én leszek az, aki kimerült és nem vagyok jó fej, mert morcos vagyok a sok munka miatt, a többiek meg kapják az előléptetéseket, mert jól tudnak se99et nyalni, meg munkát átadni másoknak. :) Ilyen az élet.

2017. dec. 15. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Engem nem az zavar, hogy jobb eredményt érnek el a nagy semmire. Csak az, hogy felvágnak vele, hogy jobb jegyet kapnak, mert megkapták a kérdéseket, aztán meg amikor tényleg megkapják az 5-öst felvágóznak vele, hogy milyen könnyű volt a vizsga meg hogy aki nem kapott 5-öst az buta. Meg azt hangoztatják, hogy nekik mennyi munkájuk van abban az 5-ösben, pedig fele annyi sincs, mint mondjuk másnak a 3-asban. Felőlem kapjanak 5-öst, csak ne szólogassanak be annak, aki tanult.

Meg mondjuk orvosin nem hiszem, hogy ez túl sok előnyt jelentene nekik,mert az átlaguk jobb, de a tudásuk meg semmi és a gyakorlati órákon meg ők vannak kétségbe esve, hogy segítsünk már nekik, mert nem tudják, hogy kell megcsinálni.

2017. dec. 16. 14:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!