Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha képességed lenne parancsoka...

Ha képességed lenne parancsokat adni embereknek gondolatátvitellel, amit gondolkodás nélkül végrehajtanának, de nem tudnák, hogy tőled kapták, mire használnád ezt a hatalmat?

Figyelt kérdés
Felelősen bánnál vele, vagy kitörne a káosz körülötted?
2017. okt. 10. 18:05
 1/7 anonim ***** válasza:
Én meg vagyok elégedve az életemmel így is, a munkám adott, szeretem csinálni a magam ura vagyok, azon nem változtatnék pl azzal hogy végtelen pénzt szerezzek magamnak a képességemmel..Nem vágynék luxusra, mert nem esne jól egy idő után és nem tudnám megbecsülni, ha a semmiből jött és nem dolgoztam meg érte. Szeretek biciklizni, jó bringám is van hozzá, azt se kéne kérnem a szuper erőmmel..körbe szeretném tekerni Európát..annyira használnám az erőmet, hogy utközben adjanak kaját meg legyen hol aludnom és boldog lennék. Persze ez olyan kérdés mint mi lenne ha milliárdokat nyernél a lottón :) Mindenki bölcsen hangoztatja, hogy ő betenné bankba és a kamatból élne, vagy befektetné és annak a bevételéből élne meg adakozna is stb..de ha valaki megnyeri akkor hirtelen nem tud mit kezdeni vele és bele bolondul és elszórja a végén pedig rosszabb helyzetben lesz mint a nyeremény előtt..ezzel az erővel se tudnánk bánni.
2017. okt. 10. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Önző, de pitiáner dolgokra használnám. Nem brutálisan. Pl törjék el annak a gyereknek a kezét, akit a helyekre vettek fel a sulis zenekarba
2017. okt. 10. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Csak 1 embernél alkalmaznám: azt szeretném elérni vele, hogy a túlzóan rózsás gondolkodása reálissá váljon.
2017. okt. 10. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan arra használnám mint eddig. Stadionépítést parancsolnék az illetékeseknek.
2017. okt. 11. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Csá Viktor, mizu?
2017. okt. 11. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Felelősen bánok vele. Egyébként sem lehet olyan parancsot adni, ami rossz, ha maga az ember nem rossz, tehát nincsenek olyan hajlamai. Pl. Ha utálja valaki a gyufáskatujákat, akkor vevő lehet, a gyufáskatuják eltiprására.


Nem véletlenül beszéltek a felemelkedett mesterek megbocsátásról, elfogadásról, mert ha a gonoszság/harag lángja ég valakiben, könnyen a rossz útra vezethető.


Légy jó mindhalálig.

2017. okt. 11. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Elírtam: bánnék.
2017. okt. 11. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!