Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan tudnák megváltozni?

Hogyan tudnák megváltozni?

Figyelt kérdés

Egész eddigi életemben egy visszahúzódó lány voltam. 4 éves koromtól nem megy a hosszú távú barátság, társalgás. Konkrétan annyira félek az emberektől, hogy még egy üzenetet se merek írni az osztálycsoportba.Év elején jöttem az osztályba de nem nagyon tudok megszólalni se, ha sikerül akkor is valami ostobaságot mondok vagy bunkó vagyok/megsértek valakit. Rengeteget hazudtam már össze-vissza. Sokan mondták akik egy kicsit is ismernek, hogy tök jódej és kedves lennék csak beszélhetnék egy kicsit többet, de nem megy mert félek. Valahova oda vezethető vissza, hogy régebben többen megsértettek.

A szüleim mindenben támogatnak, velük jóba vagyok, nem bántanak mielőtt bárki is megkérdezné. 15/l


2017. dec. 13. 19:54
 1/1 anonim ***** válasza:

Helyesen nem "tudnák", hanem "tudnék". :)


Már rengeteg hasonló kérdést feltettek itt. Kb. naponta érkezik ilyen, akár több is. Azt ajánlom, hogy nézd át az azokra érkezett válaszokat.

2017. dec. 14. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!