Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Azok a férfiak, akiket az...

Azok a férfiak, akiket az anyjuk "elkapatott", képesek megváltozni? Volt már dolgotok ilyen férfival?

Figyelt kérdés

Az ilyen típusú férfiakra gondolok:


Anyuci egy szem fia. A nő mindent megcsinál helyette, az illető férfi 26 éves. Anyuka még mindig mos, főz rá, még a ruháit is ő hajtja be a szekrénybe. Még mindig a családi házban lakik (mivel elég nagy). A szobáját sem takarítja, az anyja azt is megcsinálja helyette. Igaz, dolgozik, de csak annyi a dolga hogy kiugrik az ágyból, elmegy egy irodába, lehúz 8 órát, hazajön a kitakarított szobába (meg is van ágyazva), és leül a gép elé. A drága anyuka felviszi neki az ebédet. Azt hozzá tenném, hogy szerintem nem (csak), az anyuka a hibás. Ismerek olyan pasit, akivel ugyanígy bánna az anyja, de ő nem bírja elviselni, folyton leszidja őt, hogy már nem gyerek,hát ne kezelje úgy.

Egyébként meg mindenki úgy él, ahogy akar, de én ilyen emberrel nem tudok összejönni. Hamis reményekkel táplálnám magam, ha azt hinném meg tudnám változtatni az illetőt, ha erélyesebben lépnék fel, ugye?

Még csak ismerkedünk, találkozgatunk, de ezek eléggé elriasztanak.....


2014. ápr. 5. 12:42
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
83%

Annyi változna,hogy esetleg ha összeköltöztök,majd ezt tőled fogja elvárni az anyja helyett.

Sokan maradnak huszonéves korukban is a szülő házban,de ez nem azt jelenti,hogy úgy kell viselkedni mint egy óriáscsecsemő.

2014. ápr. 5. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:

ma 12:44



Tőlem várhatná....bár szerencsére én nem olyan vagyok, mint a legtöbb nő, akiknek elég pár kedves szó, pár életre szóló ígéret "Sosem hagylak el! Veled maradok örökké!", és néhány hónap után már össze is cuccol a hőn szeretett pasival. Aztán pár hónapra rá feltesz egy kérdést, amiben a párját szapulja.

(Akinek nem inge...)

2014. ápr. 5. 12:51
 3/21 anonim ***** válasza:
84%

Ne erőltesd ezt a dolgot.

Az összeköltözés max annyiból állna, hogy odaköltözhetnél a nagy házba.... uh!

2014. ápr. 5. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem se erőltesd.

Nem valószínű,hogy megváltozik.

Vagy: igazat adok az előttem szólónak,hogy tőled várná el ugyanezt.

Nincs értelme.

2014. ápr. 5. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

"Az összeköltözés max annyiból állna, hogy odaköltözhetnél a nagy házba.... uh!"


Eszem ágában sincs költözni.....ha lenne, akkor sem a családi házba, akár anyuci pici fia, akár nem...

Semmi jó nem sül ki abból, ha valaki a párja szüleivel él egy fedél alatt.

2014. ápr. 5. 13:16
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen volt az exem is... 4 évembe telt, mire tudatosítottam magamban, hogy nem tudom megváltoztatni. Összeköltözésről hallani sem akart, csak ha én is odaköltözöm az anyukájához... Életem legjobb döntése volt a szakítás, egy ilyen férfit sosem lehet megváltoztatni!


Azzal mondjuk nem értek egyet, amit az összeköltözésről írtál, a férjemmel 4 hónap után költöztünk össze (külön a szülőktől), azóta már házasok vagyunk, és sosem bántam meg, hogy viszonylag hamar összebútoroztunk, így legalább hamar kiderült, hogy összepasszolunk ;)

2014. ápr. 5. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Az en paromnak is kinyalta a feneket az anyukaja, bar a parom tartotta el. Fel éve osszekoltoztunk. Segit mindenben foz mos takarit :) jo messze elunk anyostol,azt az elvet mondjuk hogy papucsba ne tudjon atjonni :)
2014. ápr. 5. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

ma 13:16


Azt nem mondtam, hogy nincsenek kivételek! :)

Na de én arról beszélek, mikor ki sem ismerik egymást rendesen, vagy a nő látja a pasin, hogy nem egy főnyeremény, de mégis igent mond a költözésre, mert hát majd mellette megváltozik, majd ő megváltoztatja....

Aztán persze jönnek a gondok...


Nekem volt egy olyan barátnőm, aki összejött egy nagy nőcsábász palival. Alig voltak együtt, mert a pasi folyton előtérbe helyezte a haverokat. Bár ezt közölte is barátnőmmel. Na aztán a csaj kiharcolta, hogy költözzenek össze. A pasi nem mondott nemet, belemet, barátnőmmel meg madarat lehetett volna fogatni, úgy örült. Csakhogy kiderült, hogy a pasi folyamatosan csalta őt, és azért akarta annyira az összeköltözést, mert így kevesebbet kellett fizetnie. Barátnőm elég jól keresett....

2014. ápr. 5. 13:24
 9/21 anonim ***** válasza:
11%

"Hamis reményekkel táplálnám magam, ha azt hinném meg tudnám változtatni az illetőt, ha erélyesebben lépnék fel, ugye?"


".bár szerencsére én nem olyan vagyok, mint a legtöbb nő, akiknek elég pár kedves szó"


-->

Pontosan olyan vagy. Különben fel sem merült volna a kérdés.

2014. ápr. 5. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

ma 14:03


Véleményekre, tapasztalatokra voltam kíváncsi,

Szövegértés 1-es...

2014. ápr. 5. 14:16
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!